Як фізичній особі заробити на державі та придбати ОВДП?

Как купить ОВГЗ

Як фізичній особі заробити на державі та придбати ОВДП?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 788 просмотров

Інвестування. Це те, про що роздумує велика кількість людей, але наважуються чомусь лише деякі.  

Хтось сподівається на стабільний заробіток, а хтось на соц виплати.

Хтось боїться краху банківської системи, а хтось в цей час заробляє на державі. Як? Інвестуючи в Облігації Внутрішнього Державного Позики (ОВДП). Виплати за такими цінними паперами гарантуються державою. Це одна з головних переваг такого виду вкладу. Купуючи облігацію ви отримуєте впевненість в тому, що вкладені кошти не пропадуть.

преимущества ОВГЗ

Вагомі переваги ОВДП

Якщо наявність цілої держави як гаранта не є вагомою причиною, то ось ще 4 переваги ОВДП перед іншими способами інвестування:

  1. Відсутність податків. Немає ні відсотків за ОВДП, ні ПДФО на дохід від облігацій.
  2. Висока ліквідність. У будь-який момент держ. облігації можна продати з дійсно мінімальними грошовими втратами.
  3. Широкий вибір терміну розміщення коштів. На даний момент доступно 7 варіантів. Варто зауважити, що ставка на ОВДП вище ніж на банківський депозит:

Середньозважена прибутковість у гривні для 3-місячних ОВДП становить 8,5%, 1-річних — 10,99%, 1,5-річних — 11,30%, 2-річних — 12,0%, 3-річних — 12, 30%, 5-річних — 12,59%, 6-річних — 12,73%. Прибутковість в доларах — 3,6% для 1-річного розміщення.

Якщо ж спробувати знайти недоліки, то тут можна відзначити лише складність процедури. При купівлі ОВДП залучаються професійні учасники фондового ринку.

Как купить блигации внутреннего государственного займа

 

Як фізична особа може придбати облігації внутрішньої державної позики

Здійснити купівлю таких облігацій фізичній особі самостійно неможливо. Для цього необхідна допомога спеціального торговця цінними паперами, який має ліцензію. Це може бути банківська установа, дилер, брокер або інвестиційна компанія.

Фізична особа мусить мати рахунок в цінних паперах. При цьому такий рахунок може бути відкритий як в банку, так і в будь-якій іншій депозитарній установі. Але слід врахувати той факт, що при відкритті такого рахунку перевіряються всі джерела вашого доходу.

Існує два способи придбання ОВДП:

  1. Купівля на первинному ринку. Учасниками угоди виступають банки, які мають справу з лотами, вартість яких становить понад 1 мільйон гривень.
  2. Купівля на вторинному ринку є оптимальним варіантом для фізичної особи. Зробити це можна у брокера, підписавши спеціальний брокерський договір. В такому випадку продавець відкриває рахунок фізичній особі. Самі торги відбуваються на біржах Перспектива, на Українській біржі або на ПФТС (Позабіржова Фондова Торгова Система).

Незважаючи на те, що при покупці не потрібно сплачувати жодних податків, покупець все ж має компенсувати посередникам всі комісії. Мінімізувати такі сплати можна тільки в тому випадку, якщо і торговець і депозитарій це одна особа.

Вкладывать деньги в ОВГЗ
Чи варто вкладати гроші в ОВДП

Виходячи з вказаних переваг, вкладати в ОВДП варто. Адже такі цінні папери ви можете продати, подарувати і навіть передати в заставу для отримання кредиту. Це консервативний методом заощадження.

І нехай більша кількість людей довіряють свої заощадження банківським депозитам, ми вже можемо спостерігати зростання інтересу до ОВДП. Облігації внутрішньої державної позики можна розглядати як для диверсифікації інвестицій, так і в якості консервативних вкладень на довгий період.

Зацікавила інформація? Команда ВСЕПРОГРОШІ допоможе вибрати і купити ОВДП з урахуванням Ваших цілей і можливостей. Записатися на безкоштовну консультацію можна тут.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of