Як наскладати гроші на навчання дітей

як назбирати гроші на навчання дітей

Як наскладати гроші на навчання дітей

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,054 просмотров

юля  Для людей, які бояться втратити гроші   ідеальна інвестиція – накопичувальні  програми страхування життя. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів незалежний фінансовий консультант зі Львова Руслан Юрків. «Це гарантійний, перевірений, надійний фінансовий продукт, який допомагає створити капітал. Розглянемо ситуацію: чоловік у 50 років хоче отримувати пасивний дохід. 

Якщо зараз йому 25, то і програму він обирає на 25 років. Припустимо, він заробляє 2000 гривень на місць. Його дохід на рік складе 24 тисячі гривень.  Інвестувати слід 10% від річного доходу, тобто 2400 гривень на рік. За 25 років він проінвестує 60 тисяч гривень. 

Якщо взяти середній відсоток 10% річних, то у свої 50 він отримає приблизно 170 тисяч гривень. Беручи таку програму людина знаходиться під страховим покриттям. І навіть якщо з нею станеться нещасний випадок  або хвороба і вона помре, встигнувши зробити лише одну проплату, компанія виплатить нащадкам страхову суму. 

Компанія резервує її з власного капіталу одразу після підписання договору. Таким чином, сім'я чоловіка буде відносно захищеною, навіть після його смерті».

Завдяки таким програмам можна назбирати кошти на будинок, автомобіль або навчання дитини.

«На навчання сьогодні потрібно в середньому 100 тисяч гривень. І збирати їх треба починати уже з моменту народження дитини. З кожним роком, що дитина стає старшою, сума заощаджень буде збільшуватись. Для цього існують спеціальні дитячі накопичувальні програми. Як правило, їх беруть на 15 років. Щоб назбирати100 тисяч, щороку потрібно вносити на рахунок 3600 гривень. Подібні програми передбачають, що компанія сама сплачуватиме кошти у разі смерті платника. І по закінченні програми виплатить дитині потрібну суму. Але – тільки дитині і нікому іншому. Дуже часто це використовують чоловіки, які не живуть із сім'єю і не хочуть давати грошей дружині».

За словами фінансового консультанта, подібні програми мають лише 4 відсотки українців. У той час як в Німеччині кожна сім'я має по 5-6 полісів.

«Подібні програми дуже вигідні, бо захищають людей від самих себе. Завжди знайдеться спокуса зняти відкладені гроші і щось на них купити. Тут цього не зробиш до закінчення дії програми. Вірніше, можна зробити, тільки тоді людина втрачає значну суму грошей. Великий плюс подібних вкладів – їх неможливо конфіскувати, навіть якщо людина засуджена до ув'язнення  із конфіскацією всього майна».

Обираючи фінустанову для оформлення полісу, потрібно звертати увагу, як довго вона на ринку, скільки має клієнтів, у скількох країнах працює, який має міжнародний рейтинг, чи є її акції на світових біржах.

«Перевага таких компаній – і європейських, і вітчизняних – вони не можуть збанкрутувати. Така процедура у них просто непередбачена, бо мають перестраховиків. Але тут слід розуміти, що разом із компанією ви вибираєте і дохідність. 

Якщо компанія існує 200 років, працює у 25 країнах світу і пережила дві війни, мабуть вона зможе нарахувати на ваш вклад солідний відсоток. Він не є фіксованим, як у депозитних вкладах, а залежить від прибутковості компанії в кінці року. 

І навіть, якщо компанія нічого не заробила, вона зобов'язана нарахувати клієнтам 4% річних Це прописано у нашому законодавстві. Я оформив для себе поліси в одній із європейських компаній. Те саме рекомендую робити своїм клієнтам».

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 9ee379_81c31ff82bd24c5bb49950201ea36cba_mv2 (1)

  Оподаткування інвестиційних доходів в Україні

  Основне питання для людини, що вирішила зайнятися інвестуванням, полягає в розмірі доходу від того чи іншого виду активу. Але перед тим, як починати вкладати гроші, слід знати, скільки податків доведеться заплатити від отриманого прибутку. У більшості...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 1000_545_1585215598-1599

  Підвищення «мінімалки». Що за цим стоїть і які можуть бути наслідки?

  Верховна Рада підтримала законопроект президента про підвищення мінімальної заробітної плати, і з 1 вересня 2020 року вона становить 5000 грн., що на 277 грн. більше, ніж було раніше. Здавалося б, можна порадіти за людей з низькими...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of