Як правильно вибрати об'єкти інвестування

Об’єкти інвестування

Як правильно вибрати об'єкти інвестування

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,737 просмотров

Зміст:

Для того щоб стати фінансово незалежними і змінити свій активний заробіток на пасивний дохід, потрібно правильно вибирати об'єкти інвестування. При цьому, ви повинні розуміти, що будь-яке вкладення коштів, завжди супроводжується різними ризиками втратити свої заощадження.

Виходячи з цього, необхідно ретельно проаналізувати всі доступні вам об'єкти інвестування, спробувати зробити прогноз майбутнього стану інвестицій і тільки потім, визначати для себе види пасивного доходу з мінімальними ризиками.

Успішні об'єкти інвестування – це ті, які можуть принести вам постійний і стабільний дохід. Іншими словами – це вклади, на яких ви можете заробити і наростити свій капітал.

Об’єкти інвестування

Як правильно вибрати об'єкти інвестування. Основні принципи

  1. Планування інвестування.
    Ви повинні розробити свій інвестиційний план. Грамотний підхід і твереза оцінка своїх можливостей дадуть вам більше шансів на те, що ви правильно вкладете свої кошти, не втратите їх, а примножите.
  2. Грамотне інвестування. Краще всього, взагалі нікуди не вкладати свої кошти самостійно, якщо ви взагалі не розумієте, про що йде мова. Але просто сидіти і чекати, коли ваші накопичення знеціняться, також не варто. Підвищуйте свою фінансову грамотність, вивчайте всі об'єкти інвестування і поступово, до вас прийде розуміння того, як і куди вигідно вкласти кошти. У цьому випадку, навіть якщо ви щось втратите, то це буде невелика частина накопичень. Або ж, як варіант, зверніться до фахівців, які розбираються в цьому питанні.
  3. Поступове інвестування. Найвигідніші і прибуткові інвестиції виходять у тому випадку, якщо ви не одразу вкладаєте всі свої гроші, а робите це поетапно. Наприклад, ви вклали невелику частину капіталу, потім бачите, що ситуація на ринку поліпшується і можете знову зробити внесок.
  4. Довготривала інвестиція. Як раз вкладення на тривалий період і приносять найбільший прибуток. Ми рекомендуємо робити такі внески на перспективу (акції, бізнес). Не забувайте, що нескінченні вкладення і виведення інвестицій, призводять до часткової втрати капіталу.
  5. Оптимізація витрат інвестування. Будь-який інвестиційний процес завжди пов'язаний з додатковими витратами (податки, оплата послуг брокерів, банківське обслуговування тощо). Тому потрібно вибирати такі об'єкти інвестування, які будуть приносити вам чистий дохід, без витрат.
  6. Нарощування капіталу. Багато інвесторів починають вкладення з невеликих сум, поступово нарощуючи свої інвестиції. Це відбувається простим шляхом введення частини прибутку до свого інвестиційного капіталу.

 

Важливо знати: тільки тверезий розрахунок і раціональний підхід до вибору об'єктів інвестування, можуть привести вас до отримання стабільного пасивного доходу. Ніколи не піддавайтесь емоціям і миттєвим бажанням, інвестиції люблять врівноважених і терплячих людей.

Ніколи не бійтеся інвестувати, адже коли ваші гроші просто лежать, ви також можете втратити їх.

Не варто практикувати й такі методи вибору об'єктів інвестування, як навмання. Якщо ви не розумієте, як заробляти, наприклад, на криптовалюті, не варто і намагатися, поки уважно не вивчите цей інструмент вкладення коштів. Варіант, суть якого «куди всі, туди і я» в інвестуванні не проходить.

Розробіть свою інвестиційну стратегію:

  • Визначте суми вкладень;
  • Встановіть термін інвестування;
  • Виберіть методи виведення і введення коштів;
  • Поставте перед собою інвестиційні цілі;
  • Визначте ті умови, при яких ви терміново виведете свої кошти або навпаки, додасте вкладення.
Важливо знати: завжди дотримуйтесь своєї інвестиційної стратегії, крім форс-мажорних ситуацій.

Куди інвестувати гроші

Таке питання в недалекому минулому взагалі не стояло перед населенням нашої країни, оскільки єдиною доступною можливістю отримувати дохід у радянські часи була офіційна робота з фіксованою заробітною платою.

Сьогодні ситуація змінилася і при бажанні, можна отримувати дохід з різних джерел, бути успішним інвестором.

Об'єктів інвестування досить багато і регулярно з'являються все нові методи отримання доходу. Завдяки такому активному розвитку ринку інвестицій, стає зрозумілим, що багато вкладників, все частіше задаються питанням про те, як правильно вибрати об'єкти інвестування.

Важливо знати: немає одного ідеального інструменту інвестування, і жоден аналітик не зможе вам чітко визначити найуспішніше джерело пасивного доходу. Це суто індивідуальні аспекти вибору, які багато в чому залежать від ваших особистих переваг.

Таким чином, ви повинні визначити для себе «успішний» або «успішні» об'єкти інвестування.

Куди інвестувати грошіинвестировать деньги

Приватні інвестиції, які принесуть вам стабільний дохід, можуть бути:

  • Покупка боргових зобов'язань. В цю групу входять всі ті інвестиційні інструменти, в які ви вкладаєте свої кошти під відсотки. Іншими словами, ви віддаєте свої гроші в борг компанії, організації, банківської установи і отримуєте з них відсотки. Приклади таких відносин: банківські вклади, інвестиції в облігації, депозити;
  • Інвестиції спекулятивного характеру. Ви купили якісь активи, з метою їх подальшого перепродажу за ціною, яка перевищить ваші витрати на їх придбання. Сьогодні до такого виду вкладу, можна віднести будь-який вид заробітку на біржах, купівлю нерухомості, яку ви потім перепродаєте, вклади в акції, іноземну валюту, дорогоцінні метали;
  • Створення грошового потоку. Ви купуєте певний актив і отримуєте джерело постійного і стабільного доходу. Прикладами таких інструментів інвестування, є вклади в бізнес, купівлю нерухомості, яку ви здасте в оренду, придбання цінних паперів, з яких станете отримувати дивіденди.

Якщо порівнювати ці три види інвестиційних об'єктів, то перший з них – найпростіший, ідеально підходить тим інвесторам, хто віддає перевагу пасивному виду доходу: вклав і забув, а гроші працюють.

У випадку з другим варіантом, інвестору доведеться бути активним, відстежуючи стан фінансового ринку, вибираючи оптимальні моменти, відповідні для придбання або продажу своїх активів. Тут важливо розуміти, що купивши один раз, і, продавши один раз, ви отримаєте одноразовий дохід. Тому, якщо ви віддаєте перевагу спекулятивному виду інвестування, ви повинні регулярно купувати, а потім продавати свої активи.

Що стосується створення свого грошового потоку, то він і найуспішніший, і разом з тим, найбільш складний.

Важливо знати: немає одного ідеального інструменту інвестування, і жоден аналітик не зможе вам чітко визначити найуспішніше джерело пасивного доходу. Це суто індивідуальні аспекти вибору, які багато в чому залежать від ваших особистих переваг.

І ще один важливий момент. Намагайтеся спиратися на власні прогнози і дані аналізу інвестиційних об'єктів, а не керуйтеся чужими думками. Особливо, це стосується думок експертів, які ви знаходите в мережі інтернет. Як правило, вони всі різні і часто прямо протилежні. Подумайте самі: такий експерт просто відпрацьовує заробітну плату і пише те, що йому замовили і це абсолютно не відповідає дійсності. При цьому, вони не несуть ніякої відповідальності за те, що ви, прислухавшись до їх порад, втратили свій капітал або його частину.

Ви можете просто прислухатися до цієї рекомендації або думки, але взяти за основу власний погляд, підкріплений фактами, аналітикою та прогнозами.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of