Банки заманюють людей для того щоб вони брали кредити самими різними способами: низькі відсотки, довгий термін виплати, невеликі місячні платежі (а іноді буває і так: автодилери рекламує нову марку авто і магічні слова в оголошенні нам кажуть: «всього 99 грн. в день» або щось на зразок цього, зустрічали?) і так далі.
Однак, отримавши заповітну річ в кредит людина радіє НЕдовго: тепер він повинен виплачувати банку протягом тривалих років кредит. Причому особливістю перших виплат, якщо Ви виплачуєте кредит рівними платежами, є той факт, що в основному спочатку «левову» частку платежу становлять відсотки, і лише невелика частина йде на сплату тіла кредиту. Це здається несправедливим. Повірте, так воно і є.
Багато людей мають кілька різних кредитів і позик. Платежі по кредитах з'їдають значну частину доходів, які, теоретично, можна було б направити на заощадження та інвестиції. Яким же чином швидко сплатити кредити?
Пропонуємо простий, але ефективний спосіб позбутися від кредитів за короткий термін.
[tip]Рецепт простий, і неодноразово описувався в літературі: потрібно збільшити свої виплати на 10%[/tip]
Банально, але це працює, можете порахувати. Тільки тут одна хитрість.
Якщо людина рівномірно збільшить виплату на 10% за всіма своїми кредитами, то ефекту НЕ буде!
Розглянемо на прикладі. У людини є такі кредити і позики: іпотека, кредит на автомобіль, позика, яку він брав, допустимо на ремонт квартири та кредит по кредитній картці. Відповідно, відсотки будуть мінімальні, а суми максимальні по іпотеці, і навпаки, мінімальна сума і максимальний відсоток у людини за кредиткою. Якщо просто збільшити всі виплати на 10%, то ефект нульовий, про що і було написано вище. Припустимо, що 10% від усіх виплат по кредитах — це 800 гривень. Тепер треба просто додати їх до плати за кредитну карту. По інших кредитах ми платимо мінімальні платежі. Таким нехитрим способом кредитку закриємо за кілька місяців. У нашого позичальника залишається тепер три кредити.
Суму виплат ми ні в якому разі не знижуємо. Тепер почнемо погашати більш довгостроковий кредит — позику. На оплату позики тепер підуть наступні суми: мінімальний платіж за позику, 10% або 800 гривень в нашому випадку і сума, яку ми раніше платили за кредитку, і яка тепер у нас звільнилася. Позика може бути виплачена в два-три рази швидше, ніж передбачалося.
Після позики переходимо до кредиту на автомобіль. Платимо наступну суму: мінімальну суму за автокредит і додаємо ту суму, що платили за позику. Термін виплати значно знижується.
Після того, як ми виплатили три кредити у нас залишається тільки іпотека. На виплату іпотеки тепер підуть всі гроші, що ми платили за всіма кредитами.
Це вже істотна надбавка до виплати, тому результат не змусить себе довго чекати: наш боржник буквально вистрибне з боргової ями на кілька років раніше, з чим його і Вітаємо!
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...
У 2020-му році світ став свідком найвищої активності по залученню капіталу IPO за десятиліття: $331 мільярд був притягнутий через 1591 лістинг, що на 42% більше в порівнянні з 2019-м роком. Настільки стрімке зростання акцій первинного ринку...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: