Як швидко виплатити кредит?

як погасити кредит

Як швидко виплатити кредит?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 4,197 просмотров

кредитБанки заманюють людей для того щоб вони брали кредити самими різними способами: низькі відсотки, довгий термін виплати, невеликі місячні платежі (а іноді буває і так: автодилери рекламує нову марку авто і магічні слова в оголошенні нам кажуть: «всього 99 грн. в день» або щось на зразок цього, зустрічали?) і так далі.

Однак, отримавши заповітну річ в кредит людина радіє НЕдовго: тепер він повинен виплачувати банку протягом тривалих років кредит. Причому особливістю перших виплат, якщо Ви виплачуєте кредит рівними платежами, є той факт, що в основному спочатку «левову»  частку платежу становлять відсотки, і лише невелика частина йде на сплату тіла кредиту. Це здається несправедливим. Повірте, так воно і є. 

Багато людей мають кілька різних кредитів і позик. Платежі по кредитах з'їдають значну частину доходів, які, теоретично, можна було б направити на заощадження та інвестиції. Яким же чином швидко сплатити кредити?

Пропонуємо простий, але ефективний спосіб позбутися від кредитів за короткий термін.

[tip]Рецепт простий, і неодноразово описувався в літературі: потрібно збільшити свої виплати на 10%[/tip]

Банально, але це працює, можете порахувати. Тільки тут одна хитрість. 

Якщо людина рівномірно збільшить виплату на 10% за всіма своїми кредитами, то ефекту НЕ буде!

Розглянемо на прикладі. У людини є такі кредити і позики: іпотека, кредит на автомобіль, позика, яку він брав, допустимо на ремонт квартири та кредит по кредитній картці. Відповідно, відсотки будуть мінімальні, а суми максимальні по іпотеці, і навпаки, мінімальна сума і максимальний відсоток у людини за кредиткою.539w Якщо просто збільшити всі виплати на 10%, то ефект нульовий, про що і було написано вище. Припустимо, що 10% від усіх виплат по кредитах — це 800 гривень. Тепер треба просто додати їх до плати за кредитну карту. По інших кредитах ми платимо мінімальні платежі. Таким нехитрим способом кредитку закриємо за кілька місяців. У нашого позичальника залишається тепер три кредити. 

Суму виплат ми ні в якому разі не знижуємо. Тепер почнемо погашати більш довгостроковий кредит — позику. На оплату позики тепер підуть наступні суми: мінімальний платіж за позику, 10% або 800 гривень в нашому випадку і сума, яку ми раніше платили за кредитку, і яка тепер у нас звільнилася. Позика може бути виплачена в два-три рази швидше, ніж передбачалося. 

Після позики переходимо до кредиту на автомобіль. Платимо наступну суму: мінімальну суму за автокредит і додаємо ту суму, що платили за позику. Термін виплати значно знижується.

Після того, як ми виплатили три кредити у нас залишається тільки іпотека. На виплату іпотеки тепер підуть всі гроші, що ми платили за всіма кредитами. 

Це вже істотна надбавка до виплати, тому результат не змусить себе довго чекати: наш боржник буквально вистрибне з боргової ями на кілька років раніше, з чим його і Вітаємо!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website