Як успішно запланувати 2014 рік?

шанс інфографіка

Як успішно запланувати 2014 рік?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,973 просмотров

Ми часто собі обіцяємо почати з Нового року нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. Ми твердо збираємося підвести підсумки року, що минув, та запланувати свої майбутні успіхи.

Проте приходять новорічні святкування, метушня вибору подарунків, грандіозна закупівля продуктів до новорічного столу, радісна новорічна ніч, далі підготовка до Різдва, вечеря в родинному колі, потім колядування, зустріч гостей чи відвідування родини...Все якось не доходять руки до планування та  постановки цілей.

Ну добре, кажете ви собі, ось вже з Старого Нового Року, з 14 січня, точно почну нове життя, точно все запланую! Проте знову застілля, зустрічі, родина, щедрування, а потім болить голова і зовсім немає сил  не те щоб щось планувати, а й просто подумати про свої цілі. Так і доводиться починати рік без цілей, без плану, а тому немає досягати, немає до чого прагнути, а, отже, і робити нічого не хочеться, і рік може піти “коту під хвіст”.

Нічого подібного! Всесвіт дає нам усім ще один шанс! Ще один Новий рік — за східним календарем! Рік Синього Коня настає в ніч з 30 на 31 січня 2014 року. І це найкращий момент для початку нового життя з Нового року

синій кіньТим більше, що згідно гороскопу на рік Коня, рік буде сприятливим для тих, хто планує свої дії, а тоді діє згідно плану, для тих, хто знає, чого хоче і що готовий для цього зробити,  для передбачливих та наполегливих.

Справді, ви ніколи не знаєте, чи дійшли до потрібного місця, якщо не запланували, куди вам треба дійти.

Отже, починати планування варто з підведення підсумків попереднього року. Знайдіть час і місце, щоб підвести свої підсумки року, що минув. Краще, якщо ви це будете робити систематизовано. Тобто, я маю на увазі, що і підводити підсумки і планувати варто з врахуванням усіх сфер життя людини, усіх напрямків її діяльності.

Різні автори рекомендують різні підходи, а я хочу вам запропонувати той підхід, який сподобався мені, якому я слідую вже кілька років. Це підхід має назву “Колесо життєвого балансу”. Перед початком року за східним календарем я підводжу підсумки та формую цілі на наступний рік за такими напрямками:

Здоров'я, стосунки, оточення, покликання, забезпеченність, самовдосконалення, духовність, яскравість життя. 

Підсумок підводиться за допомогою питання: наскільки я задоволений (за шкалою від 1 до 10) цією сферою мого життя? Що конкретного та важливого відбулося за рік в цій сфері?

Наприклад, в сфері Здоров'я задоволена тим, що в минулому році регулярно практикувала і продовжую практикувати вправи П'ять тібетських перлин, довела кількість повторів до 19, в сфері Забезпеченість — тим, що мій дохід зріс в 2,5 рази, в сфері Яскравість життя — тим,, що побувала на Плитвицьких озерах в Хорватії, побачила мости в містах Мостар та Вишеград (Боснія та Герцоговина), котрі внесені до культурної спадщини ЮНЕСКО. А чим ви були задоволені в 2013 році? Напишіть про це в коментарях.

колесоПісля такого письмового підведення підсумків варто відмітити свої результати на круговій діаграмі, з врахуванням того, скільки балів ви  собі поставили за досягнення в кожній сфері. У вас вийде приблизно так, як на малюнку. Звичайно, всі ми прагнемо, щоб у нас вийшло на малюнку коло, а тому варто це запланувати на наступний рік.

 По цим же напрямкам я ставлю свої цілі на весь рік, з врахуванням моїх довготривалих цілей на 3, 5, 10 років. А далі вже планую кожен місяць, тобто, які кроки зроблю в даному місяці для досягнення своїх цілей.

До речі, якщо у вас немає ще записаних довготривалих цілей ( на 10-20-30 років), дуже раджу це також зробити. Знаю з свого досвіду, це дуже мотивує!

Звичайно, для того, щоб досягати практично будь-якої цілі, потрібні гроші. Саме тому фінансове питання цілівимагає детального планування  розподілу коштів, щоб вистачало і на майбутнє, і на життя, і на розвиток, і розваги, і на непередбачувані обставини. Для цього створюється фінансовий план для людини чи для родини. Фінансовий план є довготривалим, розробляється на 10-20-30 років, а кожного року до нього вносяться корективи відповідно до зміни доходу, появи нових цілей (наприклад, в зв'язку з народженням дитини) та нових можливостей. Фінансовий план передбачає, як ваші гроші працюватимуть на вас. Погодьтеся, це набагато приємніше, ніж коли тільки ви самі заробляєте гроші.

Можна почати з самих елементарних речей, тобто з обліку своїх доходів та витрат, систематичного ведення домашньої бухгалтерії. До речі, робити це можна за допомогою досконалого інструменту, розробленого фахівцями нашого сайту, а  придбати його для себе ви  можете тут. Вже одне це може позитивно змінити ваше фінансове життя в рік Коня, зробити його плановим, а тому зрозумілим та передбачуваним.

Ви можете знайти багато порад про те, як самостійно розробити фінансовий план. На нашому сайті також є такі поради, наприклад, в статті   “12 щаблів фінансової грамотності”.  Проте може бути дуже складно планнефахівцеві  врахувати всі аспекти, провести складні обчислення та передбачити інші нюанси.  Саме тому варто скористатися інструментом для фінансового планування, який є продажу на нашому сайті. За його допомогою ви за 30 хв. зможете отримати досконалий фінансовий план для себе чи для усієї своєї родини, де буде враховано і ваші цілі, і ваші можливості, і те, як ваші гроші будуть працювати на вас.

Переддень Нового Року за східним календарем — найкращий момент зробити собі та своїм близьким цей подарунок та придбати інструмент для фінансового планування. Таким чином, ви точно будете знати, як і коли ви зможете досягти своїх цілей, що для цього треба робити щомісяця. Ви собі навіть не уявляєте, як багато ви зможете зробити, яких високих цілей зможете досягти, якщо все це заплануєте і почнете робити кроки в потрібному напрямку щодня, щотижня, щомісяця.

Може бути, що до справи планування ви захочете підійти ще грунтовніше, щоб все було чітко і бездоганно.  Тоді вам варто замовити розробку комплексного фінансового плану у фахівця — фінансового консультанта. Тоді, крім фінансового плану, ви отримаєте постійний супровід від фахівця, тобто можливість задавати питання по всім напрямкам особистих фінансів, регулярну корекцію плану відповідно до зміни ваших цілей та можливостей, отримання консультацій у зручний для вас час.

Якщо ви зробите це зараз, то і планування усіх наступних років, і підведення підсумків року буде для вас легким та приємним. Фахівець зробить все, щоб ваші гроші працювали на вас якнайкраще, а будь-які  зміни ваших цілей та можливостей будуть відразу враховуватися.

Все це ви отримаєте, якщо залишите своє замовлення тут.

Скористайтесь тими можливостями, які дає вам Всесвіт — ще один Новий Рік, ще один шанс почати все з чистого листа!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 5c50ac0b2cba5---------------------------------------------145_1200

  Що потрібно знати про страховий стаж

  Кожен новий уряд обіцяє українцям проведення пенсійної реформи, та всякий раз «списи ламаються» про величезний дефіцит Пенсійного фонду (ПФ). Поки, все, що ми бачимо – це так зване осучаснення пенсій, яке виражається в оновленні формули...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 1

  Як оцінити прибутковість інвестицій і куди вкласти гроші в 2021-му році?

  Не обтяжені фінансовою грамотністю співвітчизники вважають, що зберігання заощаджень «під матрацом» – найнадійніший варіант. «Ну і нехай гроші не приносять прибуток, зате немає збитків. А то вкладеш кудись не туди, й залишишся ні з чим...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of