Як заробити гроші в 2015 році?

Як заробити гроші в 2015 році?

Як заробити гроші в 2015 році?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,939 просмотров

Зміст:

Рік, що настав, не радує нас економічною та політичною ситуацією, але навіть у такий важкий час, необхідно шукати шляхи вдалого інвестування, збільшення своїх накопичень, додаткових джерел заробітку. На думку багатьох аналітиків фінансового ринку, саме кризові періоди, здатні дати такий ефективний поштовх до розвитку бізнесу, який неможливо отримати при стабільно зростаючій економіці.

Таким «двигуном» збільшення свого капіталу, можуть стати активні інвестиції, коли ви виконуєте певну роботу і отримуєте від цього прибуток.

Звичайно, питання про те, як збільшити свої накопичення в цьому році буде не найлегшим, але можливим, особливо для тих, хто займається перекладом національної валюти у вільно конвертовану.

Як заробити гроші в 2015 році?

 

Цей рік готує нам певні складності, як у загальному, державному, так і в особистому, фінансовому плані.

Важливо знати: сподіватися тільки на одне джерело доходу в 2015 році не можна, обов'язково знайдіть собі додаткові джерела заробітку.

Найпоширеніші види активного доходу:

  • Зміна місця роботи, на більш високооплачувану;
  • Додатковий підробіток на основному місці роботи;
  • Підвищення своєї кваліфікації і професійних навичок, що веде до підвищення розміру заробітної плати;
  • Додаткова робота у вільний час.

Як бачите, основні методи додаткового заробітку — це ваше основне місце роботи. Але в нинішньому році, вам слід звернути увагу на інші варіанти, які при менших витратах часу, дадуть більш відчутний результат.

 

Види активного заробітку

 

Додатковий заробіток: 17 способів

 

  1. Знання — гроші.

Якщо ви є експертом в якій-небудь області (фінанси, юриспруденція, ремонт автомобілів і т.д.), ви можете перетворити свої знання в дзвінку монету. Для цього достатньо активно пропонувати свої знання, які з плином часу стануть затребуваними і у вас з'явиться нове джерело доходу.

  1. Заробляємо на хобі.

Тут варіантів взагалі маса: будь-яке захоплення можна перетворити на невичерпне джерело доходу. Наприклад, якщо ви вмієте смачно пекти пиріжки або робите варення для гурманів з агрусу, чому б не запропонувати покупцям такі корисні та смачні продукти. Для цього можна працювати в офлайні або створити свій сайт, провести рекламу в соціальних мережах. А краще — застосувати цілий комплекс заходів і це може забезпечити приголомшливі результати. Вже відомі випадки, коли люди кидали своє основне місце роботи і повністю віддавалися додаткового заробітку, який ставав основним і постійним, що стабільно розвивається.
Заробляємо на хобі

 

  1. Створення проектів під ключ.

Якщо ви є нехай і не професійним, але все ж веб-дизайнером, ви цілком можете створювати в мережі невеликі сайти, сайти-візитки, блоги і продавати їх усім охочим. Сьогодні в інтернеті ви можете навіть скористатися допомогою спеціальних ресурсів, які пропонують конструктори сайтів, де від вас не потрібно занадто багато знань, але надається великий інструментарій для розробки ресурсу.

  1. Генерація контенту.

Ви, як і будь-який інший користувач мережі інтернет, вже не раз стикалися з тим, що кожен другий сайт просто переповнений відвертим маренням, неправдивою інформацією або банальним передруком матеріалу з іншого ресурсу. Якщо ви володієте достатнім рівнем грамотності, вмієте «складати» слова в зв'язні речення і є професіоналом у якійсь галузі діяльності, науки, є практикуючим садівником, чому б тоді не написати пару відмінних, корисних і цікавих статей і не продати їх. Це можна зробити через спеціалізовані біржі контенту, поступово підняти свій рейтинг і популярність серед замовників і піти у «вільне плавання», співпрацюючи з різними інтернет-ресурсами.

  1. Партнерські посилання.

Це досить старий, але все ще дієвий спосіб заробітку в мережі інтернет, коли ви стаєте учасником партнерських програм, купуєте або продаєте посилання.
Для того щоб ефективно застосовувати цей метод додаткового доходу, у вас повинен бути свій сайт (хоча можна і без нього, але це не настільки прибутково). На своєму ресурсі ви розміщуєте посилання партнерів і коли ваші відвідувачі клацають по цих посиланнях, ви починаєте отримувати певний відсоток від того, що ці користувачі будуть робити на сайті вашого партнера: якщо вони купили товар — ви отримали певний відсоток, якщо просто зареєструвалися, ви отримаєте менше, але все ж прибуток буде. А якщо таких відвідувачів в день вийде не менше 100 чоловік, то сума вийде значною.

  1. Заробіток на сайті.

Цей метод додаткового доходу перегукується з попереднім, але набагато ширше. На сторінках ресурсу ви можете розміщувати контекстну рекламу, банери, посилання від партнерів, різноманітну інформацію і т.д.
Заробіток на сайті

 

  1. Інтернет-сервіси.

Ви можете створити корисний для людей інтернет-сервіс, користувачі якого, будуть платити вам за використання вашого ресурсу. Приміром, сьогодні великою популярністю користуються сайти, де люди можуть знайти помічників для виконання будь-якої роботи або виконавців для роботи: ремонт побутової техніки, автомобіля, ванної кімнати і т.д. Ви допомагаєте людям, люди допомагають вам.

  1. Інтернет-магазини.

Сьогодні це один з найприбутковіших видів заробітку, причому його вже давно не вважають додатковим. Ви можете самі створити сайт для магазину і зайнятися продажем яких-небудь товарів, виробів, продуктів і т.д. Можна піти й іншим шляхом — розробити сайти для інших людей і продавати їх в мережі інтернет.

  1. Монетизація хобі.

Багато хто з нас люблять щось робити, майструвати, готувати і займатися різними видами рукоділля. Чому б і не поставити своє захоплення в розряд джерел доходу? Можна щось робити і продавати на ринку, в соціальних мережах на своїх сторінках, спеціалізованих порталах або у власному інтернет-магазині.

  1. Здача в оренду.

Сьогодні в оренду можна здавати не тільки свою нерухомість, а й транспортні засоби, будівельні інструменти, іншу техніку і все, що може користуватися попитом.

  1. Інвестиції та трейдинг.

Тим, хто може допомогти людям вигідно інвестувати їх накопичення і зайнятися валютними операціями, буде досить просто зайняти таку нішу в сфері фінансових послуг. Особливо в тому випадку, якщо ви є професіоналом, володієте достатнім досвідом роботи і вмієте працювати з людьми.
Інвестиції та трейдинг

 

  1. Мережевий маркетинг.

Дуже популярний спосіб додаткового заробітку. Якщо у вас є талант доносити інформацію людям про переваги якісних товарів і послуг, тоді це може стати хорошим джерелом доходу. Найчастіше мережевий маркетинг використовується для просування косметики, засобів по догляду за будинком і догляду за тілом, харчові добавки. Хоча є й безліч інших напрямків, де використовується даний метод просування товарів і послуг високої якості.

  1. Лекції, семінари, тренінги.

Такий спосіб доходу прекрасно підходить для тих, хто володіє достатнім багажем знань, постійно вдосконалюється і підвищує свою кваліфікацію. Ви знаєте про те, як потрібно правильно інвестувати, або готувати справжній борщ або ви вирощуєте найкрасивіші троянди в окрузі? Тоді проводьте живі семінари або вебінари в мережі інтернет, записуйте свої тренінги та продавайте їх.

  1. Створення інфопродуктів.

Цей пункт пов'язаний з попереднім: продавайте свої знання, записуючи їх на диски. Звичайно, для цього необхідно провести хорошу рекламу (соціальні мережі, спеціалізовані сайти по вашому профілю, дошки оголошень) і завоювати довіру аудиторії. У цьому способі додаткового заробітку, як і в попередньому, вже потрібні інвестиції в розкручування і рекламу, які можуть навіть не виправдатися — це підприємницька діяльність на свій страх і ризик.

  1. Написання книг або співавторство.

У середовищі копірайтерів це досить відомий заробіток, коли збирається кілька людей і всі разом пишуть щось цікаве та корисне. Ви можете і самостійно цим займатися, головне, щоб ваш продукт виходив якісним, і ви змогли організувати його продаж.

  1. Підробіток на іншій роботі.

Крім основного місця роботи, якщо у вас залишається вільний час, ви можете знайти і ще одну роботу. Наприклад, це можуть бути варіанти з вище перерахованих прикладів додаткового заробітку.

  1. Покупки на іноземних сайтах.

Багато хто сьогодні намагаються здійснювати покупки на закордонних торговельних майданчиках і мають при цьому непоганий прибуток: купили дешево, продали дорого.
Покупки на іноземних сайтах

 

Звичайно, якщо добре подумати, то ви самі ще можете придумати десятки інших способів заробітку — головне задатися метою. При цьому важливо зрозуміти для себе чого ви хочете як в короткостроковій перспективі, так і в довгостроковій.

Важливо знати: вибирайте собі ті варіанти додаткового заробітку, в яких ви насправді розбираєтеся, тоді вони гарантовано принесуть вам прибуток. І ще: підберіть не один, а кілька джерел доходів, тоді кризовий 2015 не так вже й сильно вас торкнеться і цілком можливо, що стане для вас прибутковим.

Бізнес XXI століття

 

З кожним днем ​​у всіх напрямках бізнесу зростає кількість різноманітних товарів і послуг. Фінансовий ринок тут не виняток. Серед усіх фінансових продуктів для клієнтів є частина продуктів вигідних і безліч невигідних, не кажучи вже про шахрайські проекти. Тому люди все частіше звертають увагу на незалежні джерела інформації для вибору найбільш надійних і вигідних пропозицій.

Фінансовий консалтинг вважається найбільш перспективним і прибутковим бізнесом XXI століття. У розвинених країнах, де історія цієї професії налічує вже сотню років, кожна поважаюча себе родина має свого особистого фінансового консультанта. В Україні лише після криз 2008-го і 2014-го років громадяни почали більше прислухатися до порад фахівців і діяти згідно з рекомендаціями саме незалежних фінансових радників. Оскільки немає ВНЗ, які готували б таких фахівців, а потреба в них зростає з кожним днем, наша команда проводить конкурсний відбір для партнерів по європейському бізнесу фінансового консалтингу з навчанням кандидатів і супроводом у побудові бізнесу.

Ця пропозиція для Вас, якщо:

  • Ви новачок у бізнесі і шукаєте надійний і прибуткове джерело доходу;
  • Ви підприємець і шукаєте нові перспективні напрямки діяльності;
  • Ви найманий працівник, і вам набридло гарувати за копійки на когось;
  • Ви працюєте в продажах і втомилися задовольнятися лише малим відсотком від принесених компанії грошей.

Ми надаємо перевагу кандидатам, які:

  • Захоплені темою ефективного управління особистими фінансами;
  • Займаються саморозвитком і бажають досягти більшого;
  • Люблять спілкування і раді допомагати людям у досягненні їх цілей;
  • Знають, що не в грошах щастя, але без грошей щасливий не будеш;
  • Готові працювати на результат і заробляти гідні гроші.

Можливо, наша пропозиція — це Ваш щасливий шанс змінити життя собі і своєму оточенню. Можливо, партнерство саме з Вами принесе і нам, і Вам, і нашим клієнтам максимальну користь. Тому скористайтеся даним шансом! Прямо зараз дізнайтеся умови конкурсного відбору та заповніть анкету на інтерв'ю за посиланням.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of