Як заробити, сидячи вдома

Як заробити, сидячи вдома

Як заробити, сидячи вдома

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,138 просмотров

В силу різних причин, людина іноді може залишитися без роботи, і тут починаються «пошуки себе» і метання з боку в бік. Всі чудово розуміють, що швидко знайти роботу сьогодні вдається далеко не всім, тому потрібно використовувати всі свої ресурси і таланти, які можуть приносити вам дохід.

Як заробити, сидячи вдома?

Сьогодні перед вами відкривається безліч варіантів, вибір досить великий і різноманітний, починаючи від роботи в мережі інтернет, і закінчуючи різними можливостями в реальній діяльності.

Копірайт (написання статей)

Якщо ви знаєте, що володієте грамотністю, вмієте правильно писати і розумієтесь в певних питаннях (професійна діяльність, захоплення та хобі, тощо) тоді цей тип роботи вам підходить. Можна писати для блогів, на біржах статей, де у вас будуть купувати ваші творіння і ви почнете непогано заробляти. В подальшому, ви можете знайти роботу автором на якому-небудь ресурсі і писати для нього унікальні статті. Звичайно, спочатку заробіток буде невисоким, адже вас поки ще ніхто не знає, але в подальшому, коли ваш стиль написання стане впізнаваним і буде багатьом подобатися, ви зможете підвищити оплату за свою роботу.

Копірайтинг

Програмування

При наявності певних знань, ви можете зайнятися розробкою сайтів, порталів, інтернет-магазинів, різноманітних додатків для мобільних пристроїв.
На самому початку такої діяльності вам доведеться важкувато, адже таких майстрів сьогодні в мережі достатньо. Але за умови, що ви зможете робити все більш якісно і функціональніше, ніж всі інші, попит на ваш продукт зросте.
Якщо ви взагалі не володієте навичками, але відчуваєте, що вам цей вид діяльності близький, підвищуйте свій рівень знань, благо в мережі маса інформації, докладних інструкцій і інструкцій.
Кваліфікований програміст ніколи не залишиться без роботи і рівень його заробітної плати, зазвичай, вище середнього показника.

Заробіток на власному сайті

Ви можете зробити свій сайт, блог, форум і заробляти на ньому, сидячи вдома. Якщо немає навичок створення сайту з нуля, скористайтесь конструкторами, які надані в мережі у великій кількості. Є платні і безкоштовні варіанти і звичайно краще вибирати платні послуги, так як. ваш ресурс буде переважати над безкоштовним продуктом і мати масу можливостей.
Ви можете вибрати ту тему для свого сайту, яка вам близька і зрозуміла, і пишіть статті, присвячені їй. Коли ваш ресурс вже почне ставати впізнаваним і відвідуваним, кількість відвідувачів буде постійно збільшуватися, ви можете встановити платну рекламу, контекстну рекламу і таким чином заробляти на сайті.
Тільки вам потрібно запам'ятати, що відразу грошей ви не отримаєте і вам доведеться постійно працювати, писати статті, обробляти фотографії, шукати нові і цікаві теми для спілкування зі своїми читачами.

Адміністратор сайту, форуму і т. д.

Багато користувачів мережі інтернет не хочуть заводити свій власний сайт, а воліють працювати в якості адміністратора чужого ресурсу. Багато сайтів надають хорошу оплату за те, що ви будете вести групи, займатися перевіркою і публікацією матеріалів на сайті, обробкою фотографій і т. д. Ваше завдання – це швидко розкрутити групу і додати в неї багато відвідувачів. Чим більше користувачів в групі, тим вище вартість реклами, а значить – вище ваша заробітна плата.
Важливо вибрати таку групу, тема якої досить популярна, цікава багатьом читачам.

Написання курсових, дипломних, книг

Якщо у вас є освіта, багатий досвід професійної діяльності або ви досконально знайомі з якоюсь темою, займіться написанням курсових і дипломних на замовлення. Це прибуткове заняття, що стабільно буде приносити вам дохід.
Якщо у вас таких знань немає, тоді ви можете стати посередником між замовниками послуг та науковими працівниками, які будуть писати роботи, а ви станете отримувати свій відсоток.

Організатор спільних покупок

Сьогодні такі послуги користуються досить високим попитом, і ви можете успішно займатися цим видом діяльності і отримувати свій відсоток від проведених закупівель.
Механізм цієї діяльності досить простий: ви розміщуєте в мережі інтернет оголошення про майбутню спільну покупку. Далі починаєте обробляти всі заявки, які приходять вам на електронну пошту, купуєте партію товару і роздаєте всі замовлення учасникам вашої спільної покупки.

Спільні покупки

Кулінарні шедеври

Можна заробляти сидячи вдома і приготуванням різних страв, кулінарних шедеврів. Наприклад, займіться випічкою пиріжків і доставляйте їх по офісах, іншим клієнтам. Можна і просто продавати на ринку, але можна і створити свій невеличкий сайт, на якому надати меню і відвідувачі будуть оформляти свої замовлення в інтернеті.

Рукоділля, як вид заробітку

Тим, хто вміє щось робити руками, має хобі, можна поставити усе це на грошові відносини. Якщо ви вишиваєте хрестиком, пропонуйте покупцям серветки, весільні рушники, в'яжете гачком – робіть одяг для малюків з натуральних ниток і т. д. Варіант для чоловіків – це вироби і дрібниці інтер'єру з дерева, натурального каменю і всі інші види захоплень.

Майстер-класи

Як продовження попередніх варіантів як заробити сидячи вдома, ви можете проводити різні майстер-класи. Сьогодні такого роду розваги дуже популярні: вас можуть запросити на дитячі свята, корпоративи, весілля та інші святкові заходи, де ви будете проводити недовгі уроки. Тем для таких майстер-класів багато і тут підходить будь-який вид рукоділля, що не вимагає довгого часу. Наприклад, ви можете показувати як зробити мило ручної роботи, іграшку з вовни, венеціанську маску, швидкий тортик, прикраси і т. д.

Робота вдома

Послуги з ремонту

У всі часи цінуються професіонали, які в лічені хвилини виконають будь-яку домашню роботу: вкрутять шуруп, відремонтують розетку, зберуть меблі і т. д. Володіючи такими знаннями і досвідом роботи, ви можете пропонувати через мережу інтернет свої послуги і стати майстром, який досить непогано заробляє.

Послуги краси

Таким же попитом користуються і послуги майстра по манікюру, масажиста, візажиста, кваліфікованого перукаря, професійної швачки, весільного стиліста і т. д. Володіючи такими навичками і виконуючи свою роботу якісно, незабаром у вас з'являться постійні клієнти і ви зможете добре заробляти.

Як бачите, варіантів, як заробляти, сидячи вдома, маса, і викладені вище, це ще не повний список. Тому «знайти себе» ви обов'язково зможете, головне, вибирайте те заняття, яке не тільки буде приносити стабільний дохід, але і буде вам до душі.

Бажаєте стати партнером інтернет порталу Все PRO Гроші і також заробляти сидячи вдома – ознайомтесь з нашою партнерською програмою.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website