Це питання постійно було та буде актуальним. Відповідь проста – гроші мають працювати, інше питання: «Як саме? Куди можна вкласти гроші, щоб і справді отримати якісний прибуток та паралельно захиститися від сьогоденних обманів та підозрілих структур?» Багато людей обирають фондову біржу, щоб зробити свої збереження капіталом. У серії статей на тему «Розумний Інвестор» ми розглянемо фондовий ринок та розберемось як правильно інвестувати в цінні папери і працювати з похідними інструментами біржі.
На сьогоднішній день кожен українець має можливість вивчити всі тонкощі торгівлі на фондовому ринку. Завдяки інтернету та комунікаційним можливостям процес торгівлі став доступний будь-якому жителю України, для якого раніше фондовий ринок був чимось нереальним, недосяжним та нагадував «закритий клуб».
Словосполучення «інтернет-трейдинг» означає торгівлю через мережу Інтернет. Торгувати можна так званими цінними паперами: акціями, облігаціями, інвестиційними сертифікатами, а також похідними інструментами. Вся торгівля здійснюється через онлайн-брокера – професійного учасника фондового ринку, який має ліцензію на брокерську діяльність та надає відповідне програмне забезпечення. Всі операції брокера відбуваються в рамках чинного законодавства та котролюються Законом України «Про фондову біржу», що є показником надійності збереження коштів та захисту прав кожного інвестора. Мережа Інтернет використовується для зв’язку між інвестором та брокером. Передача інформації за допомогою сучасних телекомунікацій проходить в долі секунди, що робить процес більш оперативним, ніж по телефону або з використанням паперових документів.
У зв’язку з тим, торгівля на біржі стала настільки дешевою, швидкою та доступною, що мільйони людей в усьому світі, включаючи тих, хто ніколи і не думали про інвестиції в цінні папери, легко і швидко освоїлись у даному напрямі роботи.
Книги і фільми, дії в яких проходять на біржі, зазвичай показують сцени в великих торгових залах з величезним табло, дивлячись на які, всі кричать та щось показують один одному. І хоча в світі майже не залишилось бірж з голосовими торгами, цей стереотип закладений в головах людей, коли вони чують слова: біржа, акції, трейдинг.
В наш час, весь такий галас перетворився на тихеньке звучання серверів та комп’ютерів. Дуже часто біржа асоціюється з ризиковими іграми, вгадуванням, легкими грошима, які можна заробити за кілька хвилин. Всі ж, хто починають вивчати та працювати на фондовому ринку розуміють, що це все не так, і тут необхідно здобути практичні навики, володіти математичними розрахунками, дотримуватись дисципліни та конкретних систем аналізу ринку. «Людина, сидячи за комп’ютером з виходом в Інтернет, сьогодні має більше влади і контролю над власними коштами, ніж будь-коли». Те, що було відкрито небагатьом, стало доступним для кожного користувача.
Традиційно, інвестиції в акції є найкращим методом довгострокового примноження капіталу. Тепер інвестування стало більш демократичним, що дало змогу багатьом охочим влитися в цей процес.
Це вже не дорого як було раніше, не потребує значних сум, це, навіть не так складно та заплутано, як було колись.»
Хрістос Котсакос – засновник компанії E*Trade Securities, Inc.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...
16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: