Як зберегти гроші в 2015 році?

Як зберегти гроші в 2015 році?

Як зберегти гроші в 2015 році?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,151 просмотров

Практично всі аналітики фінансового ринку сходяться на думці, що 2015 рік — це час кризи, причому досить затяжної, погано прогнозованої і проблемної. Але, все ж не настільки, щоб просто опустити руки, не займатися інвестуванням і примноженням свого капіталу. Навіть у такі важкі для економіки часи, завжди є способи успішного та прибуткового збільшення капіталу.

Як зберегти гроші в 2015 році?

 

Це питання однаково турбує як великі компанії, так і фізичних осіб, які намагаються вигідно вкладати свої заощадження і примножувати їх різними методами інвестування. Що ж робити зараз і як вибрати найбільш підходящий варіант збереження грошей, який допоможе зберегти їх, якщо навіть не в повному обсязі, то хоча б з мінімальними втратами?

 1. Банківські вклади

Такий популярний спосіб збереження грошей, як банківські вклади, як ви вже встигли помітити, з кожним днем ​​стає все менш прибутковим:

 • В силу девальвації національної валюти, відсотки по ваших внесках навіть не зможуть покрити інфляцію;
 • За прогнозами аналітиків, протягом усього року, фінансова криза буде тільки збільшуватися, а це призводить до того, що все більше і більше банків стають проблемними.
Важливо знати: шляхом диверсифікації можна убезпечити свої заощадження від валютного ризику, тому ми рекомендуємо зберігати заощадження в 2015 році як у гривнях так і в іншій валюті: євро і доларах.

Сьогодні багато вкладників вже встигли перевести свої банківські вклади в іншу валюту в той момент, коли валютний курс був більш вигідним. Якщо ви не встигли це зробити, тоді ми можемо вам порекомендувати оформити депозитні вклади в національній валюті з високими відсотками. Причому, найкраще вкладати не в довгострокові депозити, а максимум на три місяці. І перш, ніж відкрити депозит, обов'язково перевірте надійність банку, сьогодні це головний критерій вибору подібного роду установ, адже від цього залежить:

 • Збереження ваших накопичень;
 • Розмір прибутку;
 • Ступінь фінансових ризиків при такому виді інвестування.

Не забувайте і про те, що в країні періодично блокують видачу банкам іноземної валюти і це також може призвести до фінансових втрат вкладників і самих банків.

 

Банківські вклади

 

 1. Дорогоцінні метали

Тим, хто вважає за краще робити довгострокові інвестиції, цілком можна застосовувати інвестування в дорогоцінні метали, але не очікуйте при цьому якихось великих прибутків:

 • Купівля банківського золота — це проста справа, але ось його подальший продаж, може поставити вас у скрутне становище, т.я. не кожна банківська установа купує дорогоцінні метали;
 • Світова статистика показує, що останніх кілька років вартість дорогоцінних металів щороку зменшується і ця тенденція триває.

На тлі такого світового падіння цін на дорогоцінні метали, в нашій країні з девальвацією національної валюти вартість золота може зрости, але все ж, не дуже значно.

Тому ми б радили розкласти свої накопичення по різних «кошиках» і при бажанні невелику частину вкласти в дорогоцінні метали.

Важливо знати: покупка дорогоцінних металів сьогодні відноситься до не самих прибуткових способів інвестування, а можливо в деякий час це навіть збиткова інвестиція.
 1. Купівля нерухомості

Інвестиції в нерухомість завжди вважалися одним з найпопулярніших методів збільшення і збереження свого капіталу. Але при сучасній ситуації в країні, цей інструмент інвестування, може не те, що не принести прибутку, але й не збереже ваш капітал:

 • При будь-якій економічній кризі, вартість нерухомості падає і найчастіше настільки сильно, що ви можете понести істотні збитки;
 • Нерухомість вимагає від вас і певних витрат — комунальні платежі, раптовий ремонт і т.д. Якщо раніше, це все покривала вартість оренди, то сьогодні, ціни падають і розмір орендної плати, також буде знижуватися;
 • Ринок нерухомості при кризі стає неліквідним і ви не зможете її продати за гідною вартістю.
Важливо знати: тим, хто хоче придбати нерухомість, ми рекомендуємо не поспішати і почекати до того моменту, поки економіка не стабілізується і не почнеться її зростання. У цей період, ви зможете укласти вигідну угоду і вдало купите квартиру.

Як зберегти гроші?

 

 1. Інвестиція в самого себе, в освіту

Вище ми розглянули не найвдаліші відповіді на питання про те, як зберегти гроші в 2015 році.

А ось інвестування в себе і в освіту своїх дітей — це один з найуспішніших видів заощадження капіталу в кризові періоди. Погодьтеся, що щасливе і забезпечене майбутнє, багато в чому залежить від того рівня професійних знань і вашого розумового розвитку, які ви змогли отримати.

Внесок у самого себе і в своїх дітей, можна здійснювати за декількома напрямками:

 • Освіта всередині країни. Сьогодні є вищі навчальні заклади, які в змозі надати всім нормальний рівень знань, а їх дипломи навіть котируються за кордоном;
 • Поряд з вищою освітою, можна закінчувати і різноманітні курси, адже в житті все може стати в нагоді. В один прекрасний момент те, що ви вважали другорядним, може стати для вас досить таки хорошим джерелом доходу. Наприклад, це може бути будь-яке хобі і захоплення, курси іноземної мови і т.д .;
 • Освіта за кордоном. Це ще більш успішний метод інвестування, тому дипломи зарубіжних університетів цінуються у всьому світі, і ви завжди зможете знайти скрізь роботу;
 • Особливу увагу приділяйте дитячій освіті: іноземні мови, спеціалізовані школи, коледжі та ліцеї, курси і т.д. Навіть, коли ви вирішуєте, куди вам відправити дитину на відпочинок, віддавайте перевагу тим таборам, де діти будуть осягати якісь науки, мови, фінанси і т.д. Як варіант — такі табори за кордоном.

 

Інвестиціі в самого себе

 

 1. Активні види інвестицій

Ще один можливий спосіб, як зберегти гроші в 2015 році. Звичайно, тут від вас вимагається уважність і вміння аналізувати дані, передбачати розвиток кризової ситуації, яка охоплюватиме різні види підприємницької діяльності.

Приміром, вкладати свої кошти в 2015 році в туристичний бізнес немає сенсу: звідки на тлі кризи у людей буде стільки коштів, щоб дозволити собі відпочинок за кордоном. Або взяти автомобільний бізнес, адже зрозуміло, що покупки престижних моделей в цьому році значно впадуть, і не варто інвестувати свій капітал в ці види бізнесу.

Таким чином, ви повинні аналізувати все те, що вам пропонують або ви самі вибираєте, як і куди вкласти кошти.

Ми можемо порекомендувати наступні варіанти:

 • сервісні центри з ремонту автомобілів, побутової та офісної техніки. У народу немає коштів на покупку нового, значить, вони будуть ремонтувати старе;
 • продуктовий ринок — це золоте дно за будь-яких економічних криз. Та й всім чудово відомо, що сьогодні все більше споживачів віддають перевагу натуральним, чистим продуктам. Тому, як варіант — сільське господарство і фермерство;
 • інтернет-бізнес поступово і цілеспрямовано стає в один ряд з найприбутковішими інвестиційними інструментами. Можна купити сайт, доопрацювати його, зробити інтернет-магазин, надавати послуги і т.д.

Під час кризи в країні, найголовніше — не панікувати, не виводити відразу всі свої кошти і кидатися у пошуках нових методів пасивного інвестування.

Активні види доходу — це найбільш вдалий вихід з положення під час таких фінансових випробувань, які нас очікують в 2015 році.

Переваги, які ви отримаєте, якщо станете застосовувати цей спосіб інвестування такі:

 • Ви можете застосовувати найрізноманітніші методи отримання доходу, починаючи від зміни роботи, і закінчуючи зміною професії на ту, яка принесе більш високі доходи і задоволеність;
 • Паралельно з основним видом діяльності, можна займатися й іншими — додатковими видами заробітку;
 • Свій дохід з різних напрямків ви також розподіляєте по пасивних методах збереження та інвестування капіталу.
Важливо знати: у період кризи, не обмежуйте себе тільки одним-двома видами активного доходу. Не забувайте, що рано чи пізно, економіка стабілізується і почнеться її активне зростання, і ви зможете перейти від активних видів заробітку, до пасивних. А ваш бізнес, продовжить працювати на вас, і хто знає, може він стане саме тим інструментом, який зробить вас фінансово незалежним.

І на завершення статті рекомендуємо взяти собі на озброєння закони грошей, якими користуються мільйонери, правила і методи ефективного управління фінансами, які є надійним фундаментом у приватному інвестуванні. Все це і навіть більше ви отримаєте безкоштовно з 2-х годинного авторського відео курсу з управління особистими фінансами.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website