Як зберегти гроші в 2015 році?

Як зберегти гроші в 2015 році?

Як зберегти гроші в 2015 році?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,661 просмотров

Практично всі аналітики фінансового ринку сходяться на думці, що 2015 рік — це час кризи, причому досить затяжної, погано прогнозованої і проблемної. Але, все ж не настільки, щоб просто опустити руки, не займатися інвестуванням і примноженням свого капіталу. Навіть у такі важкі для економіки часи, завжди є способи успішного та прибуткового збільшення капіталу.

Як зберегти гроші в 2015 році?

 

Це питання однаково турбує як великі компанії, так і фізичних осіб, які намагаються вигідно вкладати свої заощадження і примножувати їх різними методами інвестування. Що ж робити зараз і як вибрати найбільш підходящий варіант збереження грошей, який допоможе зберегти їх, якщо навіть не в повному обсязі, то хоча б з мінімальними втратами?

  1. Банківські вклади

Такий популярний спосіб збереження грошей, як банківські вклади, як ви вже встигли помітити, з кожним днем ​​стає все менш прибутковим:

  • В силу девальвації національної валюти, відсотки по ваших внесках навіть не зможуть покрити інфляцію;
  • За прогнозами аналітиків, протягом усього року, фінансова криза буде тільки збільшуватися, а це призводить до того, що все більше і більше банків стають проблемними.
Важливо знати: шляхом диверсифікації можна убезпечити свої заощадження від валютного ризику, тому ми рекомендуємо зберігати заощадження в 2015 році як у гривнях так і в іншій валюті: євро і доларах.

Сьогодні багато вкладників вже встигли перевести свої банківські вклади в іншу валюту в той момент, коли валютний курс був більш вигідним. Якщо ви не встигли це зробити, тоді ми можемо вам порекомендувати оформити депозитні вклади в національній валюті з високими відсотками. Причому, найкраще вкладати не в довгострокові депозити, а максимум на три місяці. І перш, ніж відкрити депозит, обов'язково перевірте надійність банку, сьогодні це головний критерій вибору подібного роду установ, адже від цього залежить:

  • Збереження ваших накопичень;
  • Розмір прибутку;
  • Ступінь фінансових ризиків при такому виді інвестування.

Не забувайте і про те, що в країні періодично блокують видачу банкам іноземної валюти і це також може призвести до фінансових втрат вкладників і самих банків.

 

Банківські вклади

 

  1. Дорогоцінні метали

Тим, хто вважає за краще робити довгострокові інвестиції, цілком можна застосовувати інвестування в дорогоцінні метали, але не очікуйте при цьому якихось великих прибутків:

  • Купівля банківського золота — це проста справа, але ось його подальший продаж, може поставити вас у скрутне становище, т.я. не кожна банківська установа купує дорогоцінні метали;
  • Світова статистика показує, що останніх кілька років вартість дорогоцінних металів щороку зменшується і ця тенденція триває.

На тлі такого світового падіння цін на дорогоцінні метали, в нашій країні з девальвацією національної валюти вартість золота може зрости, але все ж, не дуже значно.

Тому ми б радили розкласти свої накопичення по різних «кошиках» і при бажанні невелику частину вкласти в дорогоцінні метали.

Важливо знати: покупка дорогоцінних металів сьогодні відноситься до не самих прибуткових способів інвестування, а можливо в деякий час це навіть збиткова інвестиція.
  1. Купівля нерухомості

Інвестиції в нерухомість завжди вважалися одним з найпопулярніших методів збільшення і збереження свого капіталу. Але при сучасній ситуації в країні, цей інструмент інвестування, може не те, що не принести прибутку, але й не збереже ваш капітал:

  • При будь-якій економічній кризі, вартість нерухомості падає і найчастіше настільки сильно, що ви можете понести істотні збитки;
  • Нерухомість вимагає від вас і певних витрат — комунальні платежі, раптовий ремонт і т.д. Якщо раніше, це все покривала вартість оренди, то сьогодні, ціни падають і розмір орендної плати, також буде знижуватися;
  • Ринок нерухомості при кризі стає неліквідним і ви не зможете її продати за гідною вартістю.
Важливо знати: тим, хто хоче придбати нерухомість, ми рекомендуємо не поспішати і почекати до того моменту, поки економіка не стабілізується і не почнеться її зростання. У цей період, ви зможете укласти вигідну угоду і вдало купите квартиру.

Як зберегти гроші?

 

  1. Інвестиція в самого себе, в освіту

Вище ми розглянули не найвдаліші відповіді на питання про те, як зберегти гроші в 2015 році.

А ось інвестування в себе і в освіту своїх дітей — це один з найуспішніших видів заощадження капіталу в кризові періоди. Погодьтеся, що щасливе і забезпечене майбутнє, багато в чому залежить від того рівня професійних знань і вашого розумового розвитку, які ви змогли отримати.

Внесок у самого себе і в своїх дітей, можна здійснювати за декількома напрямками:

  • Освіта всередині країни. Сьогодні є вищі навчальні заклади, які в змозі надати всім нормальний рівень знань, а їх дипломи навіть котируються за кордоном;
  • Поряд з вищою освітою, можна закінчувати і різноманітні курси, адже в житті все може стати в нагоді. В один прекрасний момент те, що ви вважали другорядним, може стати для вас досить таки хорошим джерелом доходу. Наприклад, це може бути будь-яке хобі і захоплення, курси іноземної мови і т.д .;
  • Освіта за кордоном. Це ще більш успішний метод інвестування, тому дипломи зарубіжних університетів цінуються у всьому світі, і ви завжди зможете знайти скрізь роботу;
  • Особливу увагу приділяйте дитячій освіті: іноземні мови, спеціалізовані школи, коледжі та ліцеї, курси і т.д. Навіть, коли ви вирішуєте, куди вам відправити дитину на відпочинок, віддавайте перевагу тим таборам, де діти будуть осягати якісь науки, мови, фінанси і т.д. Як варіант — такі табори за кордоном.

 

Інвестиціі в самого себе

 

  1. Активні види інвестицій

Ще один можливий спосіб, як зберегти гроші в 2015 році. Звичайно, тут від вас вимагається уважність і вміння аналізувати дані, передбачати розвиток кризової ситуації, яка охоплюватиме різні види підприємницької діяльності.

Приміром, вкладати свої кошти в 2015 році в туристичний бізнес немає сенсу: звідки на тлі кризи у людей буде стільки коштів, щоб дозволити собі відпочинок за кордоном. Або взяти автомобільний бізнес, адже зрозуміло, що покупки престижних моделей в цьому році значно впадуть, і не варто інвестувати свій капітал в ці види бізнесу.

Таким чином, ви повинні аналізувати все те, що вам пропонують або ви самі вибираєте, як і куди вкласти кошти.

Ми можемо порекомендувати наступні варіанти:

  • сервісні центри з ремонту автомобілів, побутової та офісної техніки. У народу немає коштів на покупку нового, значить, вони будуть ремонтувати старе;
  • продуктовий ринок — це золоте дно за будь-яких економічних криз. Та й всім чудово відомо, що сьогодні все більше споживачів віддають перевагу натуральним, чистим продуктам. Тому, як варіант — сільське господарство і фермерство;
  • інтернет-бізнес поступово і цілеспрямовано стає в один ряд з найприбутковішими інвестиційними інструментами. Можна купити сайт, доопрацювати його, зробити інтернет-магазин, надавати послуги і т.д.

Під час кризи в країні, найголовніше — не панікувати, не виводити відразу всі свої кошти і кидатися у пошуках нових методів пасивного інвестування.

Активні види доходу — це найбільш вдалий вихід з положення під час таких фінансових випробувань, які нас очікують в 2015 році.

Переваги, які ви отримаєте, якщо станете застосовувати цей спосіб інвестування такі:

  • Ви можете застосовувати найрізноманітніші методи отримання доходу, починаючи від зміни роботи, і закінчуючи зміною професії на ту, яка принесе більш високі доходи і задоволеність;
  • Паралельно з основним видом діяльності, можна займатися й іншими — додатковими видами заробітку;
  • Свій дохід з різних напрямків ви також розподіляєте по пасивних методах збереження та інвестування капіталу.
Важливо знати: у період кризи, не обмежуйте себе тільки одним-двома видами активного доходу. Не забувайте, що рано чи пізно, економіка стабілізується і почнеться її активне зростання, і ви зможете перейти від активних видів заробітку, до пасивних. А ваш бізнес, продовжить працювати на вас, і хто знає, може він стане саме тим інструментом, який зробить вас фінансово незалежним.

І на завершення статті рекомендуємо взяти собі на озброєння закони грошей, якими користуються мільйонери, правила і методи ефективного управління фінансами, які є надійним фундаментом у приватному інвестуванні. Все це і навіть більше ви отримаєте безкоштовно з 2-х годинного авторського відео курсу з управління особистими фінансами.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of