Практично всі аналітики фінансового ринку сходяться на думці, що 2015 рік — це час кризи, причому досить затяжної, погано прогнозованої і проблемної. Але, все ж не настільки, щоб просто опустити руки, не займатися інвестуванням і примноженням свого капіталу. Навіть у такі важкі для економіки часи, завжди є способи успішного та прибуткового збільшення капіталу.
Це питання однаково турбує як великі компанії, так і фізичних осіб, які намагаються вигідно вкладати свої заощадження і примножувати їх різними методами інвестування. Що ж робити зараз і як вибрати найбільш підходящий варіант збереження грошей, який допоможе зберегти їх, якщо навіть не в повному обсязі, то хоча б з мінімальними втратами?
Такий популярний спосіб збереження грошей, як банківські вклади, як ви вже встигли помітити, з кожним днем стає все менш прибутковим:
Сьогодні багато вкладників вже встигли перевести свої банківські вклади в іншу валюту в той момент, коли валютний курс був більш вигідним. Якщо ви не встигли це зробити, тоді ми можемо вам порекомендувати оформити депозитні вклади в національній валюті з високими відсотками. Причому, найкраще вкладати не в довгострокові депозити, а максимум на три місяці. І перш, ніж відкрити депозит, обов'язково перевірте надійність банку, сьогодні це головний критерій вибору подібного роду установ, адже від цього залежить:
Не забувайте і про те, що в країні періодично блокують видачу банкам іноземної валюти і це також може призвести до фінансових втрат вкладників і самих банків.
Тим, хто вважає за краще робити довгострокові інвестиції, цілком можна застосовувати інвестування в дорогоцінні метали, але не очікуйте при цьому якихось великих прибутків:
На тлі такого світового падіння цін на дорогоцінні метали, в нашій країні з девальвацією національної валюти вартість золота може зрости, але все ж, не дуже значно.
Тому ми б радили розкласти свої накопичення по різних «кошиках» і при бажанні невелику частину вкласти в дорогоцінні метали.
Інвестиції в нерухомість завжди вважалися одним з найпопулярніших методів збільшення і збереження свого капіталу. Але при сучасній ситуації в країні, цей інструмент інвестування, може не те, що не принести прибутку, але й не збереже ваш капітал:
Вище ми розглянули не найвдаліші відповіді на питання про те, як зберегти гроші в 2015 році.
А ось інвестування в себе і в освіту своїх дітей — це один з найуспішніших видів заощадження капіталу в кризові періоди. Погодьтеся, що щасливе і забезпечене майбутнє, багато в чому залежить від того рівня професійних знань і вашого розумового розвитку, які ви змогли отримати.
Внесок у самого себе і в своїх дітей, можна здійснювати за декількома напрямками:
Ще один можливий спосіб, як зберегти гроші в 2015 році. Звичайно, тут від вас вимагається уважність і вміння аналізувати дані, передбачати розвиток кризової ситуації, яка охоплюватиме різні види підприємницької діяльності.
Приміром, вкладати свої кошти в 2015 році в туристичний бізнес немає сенсу: звідки на тлі кризи у людей буде стільки коштів, щоб дозволити собі відпочинок за кордоном. Або взяти автомобільний бізнес, адже зрозуміло, що покупки престижних моделей в цьому році значно впадуть, і не варто інвестувати свій капітал в ці види бізнесу.
Таким чином, ви повинні аналізувати все те, що вам пропонують або ви самі вибираєте, як і куди вкласти кошти.
Ми можемо порекомендувати наступні варіанти:
Під час кризи в країні, найголовніше — не панікувати, не виводити відразу всі свої кошти і кидатися у пошуках нових методів пасивного інвестування.
Активні види доходу — це найбільш вдалий вихід з положення під час таких фінансових випробувань, які нас очікують в 2015 році.
Переваги, які ви отримаєте, якщо станете застосовувати цей спосіб інвестування такі:
І на завершення статті рекомендуємо взяти собі на озброєння закони грошей, якими користуються мільйонери, правила і методи ефективного управління фінансами, які є надійним фундаментом у приватному інвестуванні. Все це і навіть більше ви отримаєте безкоштовно з 2-х годинного авторського відео курсу з управління особистими фінансами.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
Не обтяжені фінансовою грамотністю співвітчизники вважають, що зберігання заощаджень «під матрацом» – найнадійніший варіант. «Ну і нехай гроші не приносять прибуток, зате немає збитків. А то вкладеш кудись не туди, й залишишся ні з чим...
15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: