Заначка. Рекомендація для чоловіків

zanachka

Заначка. Рекомендація для чоловіків

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 3,110 просмотров

іконкаОдин мій клієнт, назвемо його Роман,  колись розповів мені таке про свою родину, про батьків та їх стосунки між собою та з грошима.

Мій тато мав завжди «заначку», яку ретельно ховав від мами. Він винаходив щоразу нові місця, куди, на його думку, мама не могла би додуматися заглянути. Тато не був пияком, він не збирався ці гроші пропивати з друзями, він просто, за його словами, хотів щось мати для себе на майбутню старість, адже знав, що мама здатна витратити все і навіть більше. Але минало зовсім небагато часу, і мама, з її абсолютним нюхом на гроші, все ж знаходила татову «ничку». Тоді вдома був скандал, потім примирення, потім татові мама видавала трьошку на його, як вона казала, забаганки, а решту витрачала на потреби родини – тобто на себе.

заначкаЯ також, сказав клієнт Роман, завжди хотів мати таку «заначку», проте ховати від жінки гроші в бачок унітазу чи в книжку на верхній полиці між 20 та 21 сторінками вважав для себе принизливим. Жінка ж вправно вміє, за словами клієнта, витрачати гроші та вимагати їх нову порцію. Працюю-працюю, а й досі ні спереду, ні ззаду. І саме тому для мене величезним відкриттям, сказав Роман,  стала ваша пропозиція створення такої «заначки» в надійній фінансовій установі, де до неї не дотягнуться не лише руки моєї жінки, але й певний час і мої руки, гроші ціліші будуть. А те, що гроші ще й працюють при цьому, заробляють Романові нові гроші – це вже приємний бонус. Ну а жінка їх дістане лише по заповіту, сьогодні вона навіть і не здогадується, що така « заначка» створюється.

Скажіть, а у вас є «заначка»? А для чого вона вам? Просто щоб було за що погуляти з друзями? Чи це резерв на непередбачувані випадки? Чи на випадок звільнення з роботи? Чи для того, щоб дітям залишити в спадок?

zanachkaА розмір вашої заначки – коли як, чи як вийде? Чи фінансово грамотний мінімум? Чи оптимальний, обчислений фахівцем з врахуванням усіх ваших умов, особливостей, бажань? А можливо ще й розміщена ця заначка з врахуванням потреби в диверсифікації?

Фінансово грамотна людина знає, що заначку правильно називати РЕЗЕРВ і, що найважливіше, має цей резерв.  Людина чи родина, яка користується послугами фінансового консультанта, має розроблений ним довготривалий комплексний фінансовий план. Завдяки цьому вона планово та поступово формує свій диверсифікований резерв з врахуванням потреб та можливостей. І саме така людина чи родина завжди досягає своїх цілей та має гроші в будь-якій життєвій ситуації.

А у вас є фінансовий план? Уявіть собі, ви маєте такий план. Завдяки цьому ваше життя змінилося в кращу сторону, ви стали спокійним, врівноваженим, знаєте, для чого ви заробляєте гроші та що з ними треба робити. Ваші гроші вже почали працювати на вас, і рік за роком заробляють для вас все більше і більше грошей.

Фінансовий планДо речі, такий план ви можете розробити для себе самостійно, для цього треба лише замовити для себе в нас на сайт фінансовий інструмент для створення особистого фінансового плану, як це вже зробили багато читачів сайту.

Можна скористатися консультацією фахівця, який не лише розробить для вас комплексний фінансовий план на тривалий період, але й підбере оптимальні фінансові продукти в надійних фінансових установах, а також надасть сервісне обслуговування, яке включає і заповнення потрібних документів, і візит з вами до фінансової установи, і будь-яку корекцію, при потребі, фінансового плану через кілька років, адже життя вносить свої корективи, і до них треба пристосовуватися. Завдяки такому плану у вас завжди будуть гроші – і в радості, і в критичній ситуації.

Бачите, як все цікаво важливо в цій справі. А ви кажете, що «заначка- це просто»!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website