Жовтневий номер журналу «Фінансовий консультант». Читайте зараз…

журнал финансовый консультант

Жовтневий номер журналу «Фінансовий консультант». Читайте зараз…

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,397 просмотров

З великим задоволенням представляємо Вам жовтневий номер журналу «Фінансовий консультант». Відразу до справи. Для початку назвемо ті статті , які здатні допомогти Вам у досягненні Ваших фінансових цілей. Отже:

1 . "7 доводів на користь страхування життя для VIP клієнтів " ( буде цікава людям , яким є що втрачати. ??Наприклад , власникам бізнесу , людям з високим рівнем доходу);

2 . « Поради Мудреця . Перетворення мрії в реальність» (про те як досягти фін. Цілей у будь-якому віці) ;

3 . "Гроші та їх потоки " (якщо хочете зрозуміти що таке активи і пасиви , а також як з ними працювати, тоді прочитайте ) ;

4 . " Чому Вам потрібен фінансовий радник " ( описаний європейський підхід до фінансового консультування ) .

 [pwal id="50521962" description="Щоб отримати журнал, натисніть на одну з кнопок. Дякуємо!"]

Для перегляду журналу. Натисніть на посилання

http://www.fin-advice.com/read/october-2013

З побажаннями всього найкращого ,

співзасновники журналу «Фінансовий консультант»

Олександр Ганзенко та Віктор Рябоконь

 

[/pwal]

 журнал финансовый консультантТакож ми видаємо журнал для тих , хто трудиться на страховому та інших фінансових ринках. Так от , інтерес учасників страхового ринку безсумнівно приверне Інтерв'ю Наталії Гудими (Президента ЛСОУ), в якому вона ділиться інформацією про плановані зміни у такому очікуваному страховим ринком Законі " Про Страхування ".

Рекомендуємо Вам прочитати публікацію В'ячеслава Черняховського , в якій йдеться про безальтернативного супутньому страхування і про способі вирішення цієї проблеми. У статті про кредитні брокерах Ви знайдете аргументацію того, чому вони потрібні маркетам , торгуючим технікою.

Якщо Вас хвилює тема професійних співробітників та їх підготовки , або Ви хочете працевлаштуватися у сфері фінансів , рекомендуємо Вам прочитати інтерв'ю про форумі Human Capital Forum 2013, який пройде 23-24 жовтня.

Блок статей про продажі ( а це 3 різнопланові статті) буде цікавий навіть людям, не пов'язаним з продажами, оскільки в них розкриваються секрети міжособистісної комунікації . Також хочеться відзначити статтю -пояснення про різних рейтингах . Вже традиційно в журналі розміщені матеріали , які підштовхнуть всіх і кожного до саморозвитку . Приємного читання!

P.S. У цьому випуску Ви знайдете Анонс Конкурсу на найбільш корисну статтю нашого журналу. Серед іншого, призи отримають і найактивніші читачі видання . Запрошуємо Вас до участі !

 

З побажаннями всього найкращого ,

співзасновники журналу «Фінансовий консультант»

Олександр Ганзенко та Віктор Рябоконь

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Безбідна старість в Україні – міф чи реальність?

  Оскільки введення обов'язкових накопичувальних пенсій в черговий раз відкладається, в Україні як і раніше залишаються солідарний і добровільний накопичувальний рівні пенсійної системи. При солідарному пенсіонерам виплачуються гроші за рахунок податків офіційно працюючих громадян, яких в...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website