Критерії вибору фінансових установ. Страхові компанії

загруженное

Критерії вибору фінансових установ. Страхові компанії

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 7,275 просмотров

У попередній статті ми детально розглядали які ж є критерії вибору банків. Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно знати для вибору надійної страхової компанії.

дом и автоОдразу потрібно зазначити, що всі страхові компанії можна поділити на ті, що займаються ризиковим страхуванням та страхуванням життя. Також використовують терміни Life (страхування життя) Non life (всі інші види страхування окрім страхування життя).

Отож Ризикове страхування (non — life) — це договори на невеликий строк (зазвичай рік або менше), під час якого людина або організація перебувають під страховим захистом. При цьому сплативши невеликий страховий платіж, і якщо настає страховий випадок , то страхова компанія робить виплату  набагато більшу , ніж сам внесок. А якщо страховий випадок не настав — гроші залишаються в компанії.

Накопичувальне страхування життя (life) — це абсолютно інший фінансовий інструмент. Такий договір поєднує в собі і страхування життя і здоров'я, і накопичення капіталу . За таким договором свої гроші людина отримає обов'язково, що б не трапилося. Можна навіть сказати, що основна мета оформлення людиною такого поліса є накопичення капіталу. А вже страхування життя і здоров'я — це додаткові функції, що дозволяють подбати одночасно і про захист. Договори страхування життя укладаються на термін 5 років і довше.

Незалежно чи Ви вирішили застрахувати своє майно, здоров`я чи життя критерії вибору будуть одні і ті ж.

  1. Як би це банально не звучало: перевірте наявність ліцензії на здійснення страхової діяльності. Це можна зробити або на сайті страхової компанії, або ж отримати цю інформацію через заповнення форми для доступу до публічної інформації на сайті  Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері  ринків фінансових послуг.
  2. Кількість років на ринку. Щоб можна було говорити про якийсь досвід у страховій діяльності стаж роботи повинен бути не меншим 10 років для ризикових, та 20 років для лайфових.
  3. Власники та ТОП менеджери страхової компанії. Зазвичай страхові компанії з іноземним капіталом є більш платоспроможними ніж СК з українським капіталом. Зверніть увагу на освіту, досвід роботу на керівних посадах та стаж роботи у сфері страхування ТОП менеджерів компанії.
  4. Рейтинги. Тут потрібно бути обачним і дізнатися хто формував конкретно цей рейтинг і чи можна йому довіряти. До прикладу народний рейтинг який формується з опитування користувачів сайту навряд чи варто брати до уваги при виборі страхової компанії.
  5. Тарифи. Слід задуматись чи все в порядку у страхової компанії, якщо вона демпінгує і пропонує значно нижчі тарифи ніж середньо ринкові. Тут два варіанти, або серйозні фінансові проблеми, або ж договір страхування складений так, що досить просто не виконувати свої зобов`язання.
  6. Великі відомі компанії клієнти. Зазвичай іменитих клієнтів використовують у рекламі, тому дізнатися по них буде не складно. Також, якщо ви шукаєте ризикову страхову компанію можете подзвонити у великі банки і запитати які страхові компанії вони дають на вибір своїм клієнтам при автокредитуванні. Так ви отримаєте список надійних СК, адже у банків є аналітики які моніторять стан компаній партнерів.
  7. Перестрахування. Дізнайтесь кому і в якому об`ємі компанія передає великі ризики. Оптимальний варіант – велика іноземна компанія в об`ємі 5-50% від валового показника страхових платежів.
  8. Відгуки. Звісно бажано людей яких ви особисто знаєте. Адже якщо читати відгуки в інтернеті в переважній більшості це робота конкурентів (якщо відгук негативний), або працівників компанії (якщо позитивний).
  9. Відкритість. Наскільки легко ознайомитись з фінансовими показниками, статистикою, звітами, власниками, керівниками. Компанії справи якої йдуть вгору немає чого приховувати.
  10. Сервіс. Не полінуйтесь зайдіть в офіси декількох компаній між якими ви обираєте. Як там ставляться до потенційного клієнта? Приблизно на такий же сервіс можна буде очікувати при настанні страхового загруженноевипадку.

Ось такі прості 10 критеріїв вибору страхової компанії ми виокремили. Знову ж таки, як і в попередній статті ми свідомо не включали сюди фінансову звітність та її складові, а підібрали такі критерії за якими пересічний українець може обрати надійну страхову компанію. У наступній статті ми розповімо про недержавні пенсійні фонди і як слід їх обирати.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of