Управління фінансами. Огляд корисних інструментів / програм

Інструменти управління фінансами

Управління фінансами. Огляд корисних інструментів / програм

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,856 просмотров

Якщо ви постійно або періодично стикаєтеся з проблемою браку коштів, причин цьому може бути дві: у вас маленька зарплата або занадто великі витрати. У більшості випадків, всі скаржаться на маленькі доходи і при цьому замовчують або свідомо ігнорують величину і кількість своїх витрат і при цьому ні один не змінює місце роботи і не скорочує свої запити.

Інструменти управління фінансами

 

У Європі давно успішно практикується послуга «особистий фінансовий радник» і більше 80% населення користуються наданими можливостями. У нашій країні дана послуга також поступово починає користуватися популярністю. Але, навіть користуючись послугами фахівця, ви в будь-якому випадку повинні володіти елементами ефективного управління фінансами. І це абсолютно не залежить від розміру ваших доходів. Якщо у вас зараз невеликі суми доходів, то вміння ними ефективно управляти, значно прискорить ваш рух до збільшення доходів.

Основні фінансові інструменти:

 • Сімейний бюджет, що включає в себе всі статті доходів і витрат, планування першорядних і другорядних витрат на місяць, квартал і рік. Він допоможе грамотно розпоряджатися своїми коштами, при цьому, не знижуючи свій рівень життя.
 • Особистий фінансовий план, за допомогою якого ви сплануєте досягнення своїх цілей на 5, 10, 20 і навіть 30 років. Він допоможе вам спланувати основні «стратегічні» цілі, дозволить побачити і розрахувати, скільки грошей вам треба заробляти, щоб досягти бажаного в задані терміни.
 • Залучення додаткового доходу. Сьогодні цілком можливо без особливих зусиль мати кілька джерел доходу і прагнути до вдосконалення. Це є активним інструментом фінансування, до якого належить і фондова біржа;
 • Організація пасивного доходу. Це може бути депозитний вклад у банку, якому ви довіряєте, інвестування в цінні папери, партнерство в прибутковому бізнесі, вкладання грошей у нерухомість. Саме пасивних дохід і стане тим самим інструментом, який дозволить вам, відійди від справ і отримувати так звану «приватну» пенсію;
 • Повна відмова від кредитних карт, які «їдять» дуже багато грошей, а ви в свою чергу, погано контролюєте свої апетити, тому знаєте, що в наступному місяці все повернете назад і витрачаєте направо і наліво.

Сучасний перелік інструментів управління фінансами поповнився і новими технологіями, які позбавляють нас від необхідності вести всі записи в зошиті, на яку можна і пиво пролити і гарячу каструлю поставити. Тепер можна швидко і ефективно користуватися комп'ютерними програмами, мобільними додатками, онлайн інструментами контролю фінансів.
Це спеціально розроблені програми, в яких ви керуєте своїми фінансами, створюєте групи доходів, витрат, вносите незаплановані витрати і плануєте все на різні періоди.

 

Основні фінансові інструменти

 

Популярні програми для управління фінансами:

 • «Особисті фінанси». Проста, інтуїтивно зрозуміла програма, з можливістю імпорту та експорту даних, отримання інформації в різних видах і т.д .;
 • «Домашня бухгалтерія» допомагає не тільки контролювати всі доходи і витрати, а й стежити за курсами валют, котируванням цінних паперів та вартості нерухомості;
 • «Microsoft Excel» вміє все і навіть більше, вона дуже проста в управлінні і зрозуміла навіть тим, хто слабо знайомий з усіма комп'ютерними технологіями.

З оглядом основних пропозицій програм «домашньої бухгалтерії» на ринку ознайомтеся тут.

Сьогодні існує маса методик та інструментів для управління особистими фінансами, багато розумних людей написали цікаві та корисні книги, в яких ви знайдете поради та рекомендації. У мережі інтернет існують безліч ресурсів, присвячених конкретно цим питанням. Ваше завдання: вивчити всю інформацію, яку вам пропонують, вибрати для себе те, що підходить і постаратися спробувати на власному досвіді всі рекомендації. Немає одного універсального інструменту і це ви повинні розуміти. Але і це ще не все: Роберт Кіосакі пише про те, що не можна навчитися їзді на велосипеді або за кермом автомобіля за підручником, без особистого досвіду з масою набитих гуль нічого не вийде. Тому бути успішним і багатим зможе тільки той, хто прагне до цього і розуміє, що у нього все вийде, може не відразу, але ж буде так, як він цього бажає.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • joshua-reddekopp-395392-unsplash

  Звички багатих людей або як прокласти шлях до успіху

  Багатими не народжуються, а стають! Відповідно до проведених досліджень близько 80% людей, які мають статок понад $ 1 000 000 не мали спадщини і не отримували від когось фінансової допомоги. І, навпаки, близько 70% тих,...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 600fe44c72dbe135a983c5363242e68a

  Нижче вже не можна? Можна! 2020-й – рік рекордно низьких ставок по вкладах в Україні

  Ставки по депозитах падають... Найприкріше, що це тільки початок «ставкопада», який банки оголосили восени минулого року. Звичайно, навряд чи українські вкладники стануть платити банку за зберігання грошей на рахунках. Як це, наприклад, практикується в Німеччині. Але,...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of