Управління фінансами. Огляд корисних інструментів / програм

Інструменти управління фінансами

Управління фінансами. Огляд корисних інструментів / програм

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,163 просмотров

Якщо ви постійно або періодично стикаєтеся з проблемою браку коштів, причин цьому може бути дві: у вас маленька зарплата або занадто великі витрати. У більшості випадків, всі скаржаться на маленькі доходи і при цьому замовчують або свідомо ігнорують величину і кількість своїх витрат і при цьому ні один не змінює місце роботи і не скорочує свої запити.

Інструменти управління фінансами

 

У Європі давно успішно практикується послуга «особистий фінансовий радник» і більше 80% населення користуються наданими можливостями. У нашій країні дана послуга також поступово починає користуватися популярністю. Але, навіть користуючись послугами фахівця, ви в будь-якому випадку повинні володіти елементами ефективного управління фінансами. І це абсолютно не залежить від розміру ваших доходів. Якщо у вас зараз невеликі суми доходів, то вміння ними ефективно управляти, значно прискорить ваш рух до збільшення доходів.

Основні фінансові інструменти:

 • Сімейний бюджет, що включає в себе всі статті доходів і витрат, планування першорядних і другорядних витрат на місяць, квартал і рік. Він допоможе грамотно розпоряджатися своїми коштами, при цьому, не знижуючи свій рівень життя.
 • Особистий фінансовий план, за допомогою якого ви сплануєте досягнення своїх цілей на 5, 10, 20 і навіть 30 років. Він допоможе вам спланувати основні «стратегічні» цілі, дозволить побачити і розрахувати, скільки грошей вам треба заробляти, щоб досягти бажаного в задані терміни.
 • Залучення додаткового доходу. Сьогодні цілком можливо без особливих зусиль мати кілька джерел доходу і прагнути до вдосконалення. Це є активним інструментом фінансування, до якого належить і фондова біржа;
 • Організація пасивного доходу. Це може бути депозитний вклад у банку, якому ви довіряєте, інвестування в цінні папери, партнерство в прибутковому бізнесі, вкладання грошей у нерухомість. Саме пасивних дохід і стане тим самим інструментом, який дозволить вам, відійди від справ і отримувати так звану «приватну» пенсію;
 • Повна відмова від кредитних карт, які «їдять» дуже багато грошей, а ви в свою чергу, погано контролюєте свої апетити, тому знаєте, що в наступному місяці все повернете назад і витрачаєте направо і наліво.

Сучасний перелік інструментів управління фінансами поповнився і новими технологіями, які позбавляють нас від необхідності вести всі записи в зошиті, на яку можна і пиво пролити і гарячу каструлю поставити. Тепер можна швидко і ефективно користуватися комп'ютерними програмами, мобільними додатками, онлайн інструментами контролю фінансів.
Це спеціально розроблені програми, в яких ви керуєте своїми фінансами, створюєте групи доходів, витрат, вносите незаплановані витрати і плануєте все на різні періоди.

 

Основні фінансові інструменти

 

Популярні програми для управління фінансами:

 • «Особисті фінанси». Проста, інтуїтивно зрозуміла програма, з можливістю імпорту та експорту даних, отримання інформації в різних видах і т.д .;
 • «Домашня бухгалтерія» допомагає не тільки контролювати всі доходи і витрати, а й стежити за курсами валют, котируванням цінних паперів та вартості нерухомості;
 • «Microsoft Excel» вміє все і навіть більше, вона дуже проста в управлінні і зрозуміла навіть тим, хто слабо знайомий з усіма комп'ютерними технологіями.

З оглядом основних пропозицій програм «домашньої бухгалтерії» на ринку ознайомтеся тут.

Сьогодні існує маса методик та інструментів для управління особистими фінансами, багато розумних людей написали цікаві та корисні книги, в яких ви знайдете поради та рекомендації. У мережі інтернет існують безліч ресурсів, присвячених конкретно цим питанням. Ваше завдання: вивчити всю інформацію, яку вам пропонують, вибрати для себе те, що підходить і постаратися спробувати на власному досвіді всі рекомендації. Немає одного універсального інструменту і це ви повинні розуміти. Але і це ще не все: Роберт Кіосакі пише про те, що не можна навчитися їзді на велосипеді або за кермом автомобіля за підручником, без особистого досвіду з масою набитих гуль нічого не вийде. Тому бути успішним і багатим зможе тільки той, хто прагне до цього і розуміє, що у нього все вийде, може не відразу, але ж буде так, як він цього бажає.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of