Усі Гроші Вкладайте в Бізнес – і Він Вас Поховає Живцем!

бізнес

Усі Гроші Вкладайте в Бізнес – і Він Вас Поховає Живцем!

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,963 просмотров


У цій статті Я пропоную подивитися Вам, наскільки залежні Ваші вкладення, коли всі Гроші розміщені в Бізнесі, і як сьогодні в Україні можна Вирішити Питання і Убезпечити Себе від можливих наслідків подібної концентрації активів.


стопУ Вас є своя справа? Останнім часом дуже часто власники скаржаться, що не можуть залишити свою фірму на якийсь тривалий термін — відразу «все руйнується». Найголовніше — Власники бізнесу не знають, що буде з ними та їх сім'ями тоді, коли «заряд» скінчиться і доведеться відійти від справ.

Якщо ця історія стосується і Вас, то подумайте — хто кому належить? Ваш бізнес Вам — або Ви вашому бізнесу? 

Давайте почнемо з Ідеального Розміщення  Ваших грошей в активах:

В одного з моїх клієнтів є бізнес, рентабельність якого становить 43%. Бізнес майже чистий, далекий від «чорної» діяльності, що представляє небезпеку. Здавалося б — за таких умов слід лише збільшувати масштаби бізнесу. Проблема в тому, що межі розширення вже досягнуті, і більше розширювати цей бізнес неможливо.

У клієнта в портфелі є не тільки цей бізнес. Ще є:

1. Інші бізнеси з рентабельністю в середньому 23%.
2. Нерухомість
3. Власні інвестиції
4. Страхові накопичувальні програми (Взагалі, це — теж інвестиції, як і п. 3, але я виділив їх окремо, тому що в даному випадку вони становлять істотну частину портфеля).

Особливу увагу я хочу звернути на п. 4 — страхові програми. Хоча межа розширення досягнута тільки в одного з бізнесів, а інші успішно розширюються, у страхові накопичувальні програми щорічно вноситься більше 24 000 грн. І це при тому, що їх прибутковість (з урахуванням лише негарантованої складової) навряд чи перевищить 8% — 10%.

Чому так робиться?

Кожен може знайти Для Себе Свою Відповідь на це питання, але Спільним У Всіх цих Відповідях буде Одне — БЕЗПЕКА.

Якщо розглянути розподіл Інвестицій Американських Мільйонерів, то ми побачимо, що в Бізнес у них вкладено не більше 20% активів. У цілому цей розподіл виглядає так:

 

20% — цінні папери, інвестиційні фонди

25% — пенсійні фонди, страхування життя

20% — нерухомість

20% — власний бізнес

15% — інші активи, в т.ч. банківські депозити


що робити?А тепер Задайте Собі просте питання: конкретно у Вашому Випадку Вести Бізнес Більш Безпечно, ніж у США? 

Якщо відповідь Позитивна, то частка бізнесу у Вашому портфелі може бути більше 20%. Інакше слід подумати про наповнення портфеля та іншими активами. 

Як ви бачите, у наведеній вище структурі розподілу активів мого клієнта присутні всі складові портфеля мільйонерів. Розподіл за активами при цьому трохи інше. І хоча страховки складають менше 25% портфеля, розподіл набагато краще і безпечніше того, що мені доводиться бачити в портфелях багатьох інших клієнтів.

На жаль, наведений вище приклад — не типовий випадок, а швидше виняток. Досить часто зустрічається ситуація, коли борги складають чималу частину портфеля. Наведу недавній випадок з практики.

Типове розміщення Грошей в активі БІЗНЕС та Наслідки:

До мене звернувся клієнт з проханням навести порядок у своїх фінансах. Загальна сума боргів   увага клієнта перевищувала півтора мільйона гривень. У своєму листі клієнт розповідав, що якихось три роки тому він і не міг подумати, що все буде розвиватися саме так. Існував стабільний бізнес, що приносить регулярний дохід. І інші види інвестицій клієнт просто не розглядав, тому що їх рентабельність була значно нижче рентабельності бізнесу.

За три роки ситуація перекинулася з ніг на голову. Намагаючись врятувати бізнес, клієнт вкладав у нього все більше позикових коштів. У результаті все, що клієнт може залишити у спадок своїм дітям — це великі борги: навіть якщо повністю продати бізнес, виручених коштів не вистачить для покриття боргів.

Першочерговим завданням, на прохання самого клієнта, стало відкриття страхових програм. Мета в даному випадку одна — якщо з клієнтом щось трапиться, його спадкоємці отримають не тільки борги, а й засоби для їх оплати. А якби подібні програми були відкриті клієнтом у той час, коли з бізнесом все було в порядку, зараз ситуація була б дещо іншою.

Зрозуміло, тільки страхові програми не є ліками від подібних ситуацій. І якщо б гроші були вкладені і в інші активи, то цей портфель інвестицій міг би стати більш вигідним джерелом фінансування для бізнесу у важкі часи. Швидше за все, тоді б не виникла ситуація, коли є борги, і незрозуміло, як їх оплатити.

Не подумайте, що я закликаю відмовитися від використання кредитів у бізнесі! У багатьох випадках кредит є відмінним способом підняти бізнес на нову висоту. Розширення бізнесу необхідно, і якщо це можливо, не слід відмовлятися від такої можливості. Якщо ви можете взяти кредит під 12% річних, при тому, що ваш бізнес приносить, наприклад, 22%, то таким кредитом варто скористатися,вкласти в розширення бізнесу.

Якщо ж мова йде про кредитування бізнесу для того, щоб пережити важкі часи, ситуація може бути дещо іншою. У цьому випадку може бути досить важко отримати необхідну суму тільки з одного джерела фінансування. Це може призвести до того, що з'явиться велика кількість боргів, які незручно відстежувати.

Отже, думаю, Ви змогли на реальному прикладі переконатися в тому, що в портфелі слід мати не тільки бізнес. Наявність консервативної складової серед своїх активів — такий, наприклад, як страхові програми, дозволить зберегти вкладену в них частину капіталу. 

Наявність в портфелі інших інвестицій дозволяє підвищити в цілому якість і безпеку свого майбутнього і вирішити попутно безліч інших завдань:

1. Захистити частина інвестиційного портфеля від зниження вартості.
2. Отримати додаткове вигідне джерело фінансування.
3. Пережити тимчасовий спад бізнесу.
4. Захистити спадкоємців від претензій кредиторів.
5. Підвищити якість портфеля при можливому одночасному підвищенні його прибутковості.
6. Отримати дохід, інвестуючи лише гроші, але не час (на відміну від бізнесу, управління яким вимагає також і витрат часу).

Незалежний фінансовий консультант В. Савенок (Відео поради для Вас )

Незалежний фінансовий консультант В. Савенок с Видео bigmir)net.

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

Бізнес

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website