Пасивний дохід. Від ідеї до створення

Пасивний дохід

Пасивний дохід. Від ідеї до створення

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 15,147 просмотров

Зміст:

Кожна людина знаходиться в постійному пошуку способу отримати додатковий дохід, збільшити свій заробіток. І робиться все це лише для того, щоб в кінцевому підсумку отримати повну фінансову незалежність. При будь-якому розкладі гроші будуть отримані за послуги або навички, продані людиною роботодавцю, але втрата при цьому буде значно більше, адже незалежно від розмірів отриманого прибутку кількість витраченого часу буде в рази більше. Той факт, що життя проходить повз, багатьох штовхає прикладати максимум зусиль для реалізації мрії про постійний дохід, заради якого не доведеться витрачати величезну кількість часу і сил. Саме тому логічним питанням буде: як створити пасивний дохід?

Основна ідея пасивного доходу пропонує людині звільнитися від необхідності витрачати своє життя на стандартний заробіток для підтримки власного існування. Пасивний дохід штовхає нас до того, щоб мінімізувати необхідність безпосереднього обміну часу на гроші, звільняючи його для реалізації більш цікавих подій свого життя.

Розбираємося в принципах пасивного доходу

 

Головна мета створення пасивного доходу — це налагодження регулярного надходження грошей і різних активів без необхідності прикладати для їх отримання будь-яких зусиль. Якщо хочете зрозуміти принцип дії пасивного доходу, досить провести аналогію з будівництвом водогону.

Уявіть собі два стандартних випадки. Перший — будинок з встановленим у дворі колодязем. Коли виникає необхідність у чистій воді, досить вийти у двір і зробити кілька простих дій — взяти відро, набрати в нього води і занести в будинок. У другому випадку господар будинку розуміє, що бігти за кожним відром води зовсім незручно, адже на це витрачається велика кількість часу і зусиль. Саме тому він приймає рішення про единоразове вкладення в будівництво водопроводу, який забезпечить наявність води безпосередньо в будинку. Після будівництва буде досить повернути важіль, і вода поллється з крана. Відповідно, відпадає необхідність регулярних і трудомістких походів до колодязя.

Така ж ситуація і з грошима. Можна не шкодуючи себе, свого часу і зусиль постійно працювати і отримувати строго обмежену порцію грошових коштів, яка рано чи пізно добігає кінця, відповідно, працювати потрібно на постійній основі. Але є й інше рішення, коли досить один раз докласти велике зусилля, вибудувати для себе якусь систему, яка забезпечуватиме вас регулярноим прибутком без вашої участі. Процес становлення пасивного доходу триває у кожної людини по-різному, адже все залежить від обраної стратегії і первинних умов її реалізації. Але в більшості випадків цей процес займає навіть не кілька місяців, а роки, але щодо тривалості розвитку зростає і обсяг доходу. Найбільшою проблемою після створення вдалої конфігурації пасивного доходу є поява великої кількості вільного часу. Насправді ж, дана проблема багато в чому надумана, адже кожна розсудлива людина завжди знайде, чим себе зайняти.

Принципи пасивного доходу

Психологія пасивного доходу

 

Створення джерела, який приносив би регулярний пасивний дохід — це досить складне і тривале заняття. За підсумком ентузіазм впирається в повну відсутність будь-яких навіть самих простих порад чи інструкцій. Не існує курсів або семінарів, де представляють на всі сто відсотків працюючий алгоритм і пояснюють поетапну роботу з ним для отримання максимального прибутку з нічого за мінімальну кількість часу. Саме на людях, які довірливо ведуться на такі пропозиції, і заробляють численні шахраї. З іншого боку існує і інша група людей, формування свідомості яких припала на часи Радянського Союзу, тому можливість наявності пасивного доходу для них вважається якщо не чимось протизаконним, то точно забороненим і навіть непристойним.

Для прийняття ідеї побудови джерела пасивного доходу, який гарантує фінансову незалежність, достатньо прийняти капіталістичний устрій мислення і такий же формат ринкових відносин, які в жодному разі не є чимось забороненим. Важливо зрозуміти, що саме інвесторський спосіб мислення сприяє отриманню бажаної фінансової незалежності.

Сприйняття і прийняття рішень

Наприклад, існує необхідність у покупці автомобіля. Вирішити цю ситуацію можна двома способами — покупкою нової машини в автосалоні або ж вживаного транспорту з рук колишнього господаря. Переходячи на інвесторське мислення, можна відмовитися від покупки машини в салоні, адже досить докласти трохи зусиль і знайти людину, зацікавлену в максимально швидкому продажу свого авто. У таких ситуаціях можна виграти за всіма параметрами, отримавши автомобіль у відмінному стані, вартість якого в порівнянні з діючими на ринку цінами суттєво занижена. Через пару років цю ж машину можна перепродати за тією ж ціною або навіть дорожче, отримавши чималу вигоду на цій угоді, яка на перший погляд недосвідченій людині може і зовсім здатися безперспективною.

Саме такі критерії використовує для побудови свого мислення хороший інвестор. У будь-якій ситуації важливо шукати варіанти, які не тільки забезпечують мінімальні витрати, але і приносять можливості для додаткового заробітку. Якщо говорити простіше, то під час витрати грошей потрібно думати про їх збереження і примноження, тільки в такому випадку є ймовірність отримання прибутку і розвитку власного джерела пасивного доходу.

Чи можливий пасивний дохід без початкових вкладень?

 

Існує безліч тверджень про те, що регулярний приплив коштів з нічого, тобто без фінансових вкладень, створити неможливо. Це дійсно дуже складно, але все ж варіанти є. Реалізувати ці можливості можна і в реальному житті, і на просторах мережі інтернет, що останнім часом стає найбільш актуальним рішенням, адже саме інтернет-системи здатні працювати цілодобово, без перерв і вихідних, приносячи при цьому регулярні дивіденди.

Тематичний сайт, блог, лендінг

Найпростіший варіант створення стабільного пасивного заробітку в інтернеті — це реалізація власного проекту у вигляді тематичного сайту. Коли до порталу буде залучено достатньо користувачів і загальний трафік збільшиться, можна сміливо виконувати монетизацію ресурсу одним з численних існуючих нині способів, що дозволить отримувати регулярний прибуток без докладання якихось зусиль. Можна активно використовувати рекламні пропозиції, розміщуючи їх на сайті. На місяць подібний проект може приносити до 500 доларів при мінімальній витраті часу, необхідного для підтримки сайту в певному тонусі. Повністю звільнить вас від будь-якої роботи наймання співробітника.

Чи можливий пасивний дохід без початкових вкладень?

Партнерська програма

Для тих, хто хоче уникнути складнощів, пов'язаних зі створенням сайтів та їх розкруткою, можна обійтися без всього цього. В інтернеті повно інших можливостей з мінімальними вимогами до стартового капіталу, наприклад, партнерські програми. У мережі ця система вже звична і за кілька років стала відпрацьованою до дрібниць. Суть її полягає в наступному, наприклад, існує сайт, основна діяльність якого спрямована на рекламу і продаж певного товару, орієнтованого на широке споживче коло. Списки споживачів необхідно постійно розширювати, саме для цього і знадобиться партнерська програма. Користувач, зареєстрований в інтернет-магазині, може розміщувати по численних соціальних мережах, форумах і сайтах свої референтні посилання. Якщо через його посилання користувач перейде на сайт і здійснить покупку, то встановлений відсоток від угоди дістається референту, за посиланням якого покупець потрапив на сайт.

Таке рішення дуже вигідно для рекламодавця, адже інформація про його магазин буде розходитися дуже швидко і в різних напрямках через систему посилань і банерів. Природно, дана система вигідна і для референта, який отримує фіксовану спочатку частину прибутку від продажу того чи іншого товару, витрачаючи при цьому мінімальну кількість часу на організацію розсилки. Для збільшення обсягів прибутку такого рішення можна залучати контекстну рекламу.

Ідея партнерських торгових систем дозволяє при незначних фінансових і тимчасових витратах отримувати стабільний дохід — від 2 до 300 доларів на місяць.

Пасивний дохід в реальному житті

 

Навіть з урахуванням інтенсивної інтеграції інтернету в життя кожної людини все ще існує маса способів для отримання пасивного доходу в реальному житті. Один з найбільш широко поширених варіантів — це мережева торгівля.

Мережевий маркетинг

Особлива ефективність мережевого маркетингу підтверджується якраз в умовах, коли можливості використання інших засобів поширення рекламних даних обмежені. Але і в нашому перенасиченому телебаченням та інтернетом світі такий варіант залишається одним з найбільш ефективних, а все через системи рекомендаційної пропозиції товарів і послуг покупцю.

Серед безлічі компаній, що практикують мережевий маркетинг, велика частина зацікавлена ​​в отриманні максимального прибутку, але все ж є й такі, які одним зі своїх пріоритетів вказують поширення дійсно затребуваного товару. Кожен, хто хоче отримувати пасивний дохід за допомогою мережевого маркетингу робить вибір на користь того чи іншого варіанта.

Ідея мережевого маркетингу зовсім не нова, в багатьох країнах вона вже давно поставлена ​​на потік. Схеми і формати розповсюдження товару та розподілу обов'язків відпрацьовані і виконуються вже на рефлекторному рівні. Починати можна з основних понять, попросивши допомоги у більш досвідчених учасників, адже і вони зацікавлені в залученні великої кількості нових компаньйонів, які працюватимуть з максимальними показниками ефективності. Збільшуючи обсяги та інтенсивність товарообігу, можна гарантувати високий дохід, який з часом буде тільки зростати, але при цьому стане вимагати до себе все менше і менше часу.

Основна мета мережевого бізнесу досить проста, але при цьому високоефективна. У процесі поширення певних товарів за певною ціною потрібно знайти і підготувати ще кількох людей, які готові виконувати ті ж обов'язки. У такій структурі, перебуваючи вже на більш високому рівні, ви отримуєте дохід не тільки від продажу товару, але і відсоток від угод кожного залученого референта. Референт в свою чергу повторює ту ж схему, розширюючи кількість своїх партнерів-дистриб'юторів, збільшуючи доходи.

Ефективність подібного розподілу визначається досить просто. Рекомендуючи певний товар двом покупцям в ідеалі можна розраховувати, що кожен з них запропонує його ще хоча б парі своїх знайомих, а ті в свою чергу продовжать цей ланцюжок рекомендацій. Разом з цим від угоди до угоди в геометричній прогресії будуть рости і доходи дистриб'юторів. У цій справі дуже важливо не занадто перестаратися, щоб рекомендаційне спілкування не переросло в нав'язування, що сприймається негативно і може зіпсувати репутацію товару. Якщо правильно побудувати систему референтів, то з часом можна відмовитися від необхідності займатися продажами і отримувати виключно відсотки від угод референтів.

Пасивний дохід в реальному житті

Інвестування як джерело пасивного доходу

Все значно простіше, коли процес створення джерела пасивного доходу для забезпечення фінансової незалежності, має під собою певний фундамент, а не реалізується на порожньому місці. Коли є певний стартовий капітал у вигляді фінансових ресурсів, саме їх і потрібно використовувати не тільки для збереження, а й для примноження його в процесі інвестування та реалізації низки операцій на ринку акцій. Цей спосіб отримання пасивного доходу приносить найбільш значні результати за мінімальну кількість часу.

Основа інвестування — це правильно підібраний портфель інвестиційних інструментів. Простіше кажучи, ефективність інвестиції багато в чому залежатиме від вибору підприємства, в яке планується зробити вкладення. Тут ситуація дуже проста. Є безліч груп людей, у яких є безліч ідей для відкриття бізнесу. Вони складають бізнес-плани і займаються залученням інвесторів, які готові вкласти фінанси в їх ідею. Також є різні фонди і клуби інвесторів, що представляють собою групи людей, зацікавлених в тому, щоб вигідно вкласти свої кошти і отримувати максимальні дивіденди. У такий фонд приймаються на розгляд різні бізнес-плани. На найбільш перспективні проекти виділяються кошти. Після активного розвитку підприємства та отримання ним прибутку всі інвестори починають отримувати прибуток у вигляді відсотків від доходу підприємства.

Саме так, не беручи участі в процесі становлення підприємства і без постійної його підтримки можна отримувати непоганий прибуток тільки завдяки тому, що на початковому етапі був наданий якийсь стартовий капітал. Природно, розмір доходу інвестора безпосередньо залежить від кількості коштів, вкладених ним у проект.

Найбільш прості способи отримання пасивного доходу в реальному житті

 

Ще один спосіб отримання стабільного пасивного доходу при мінімальних зусиллях і відсутності необхідності наявності спеціальних або професійних навичок — це здача власної нерухомості. Мінуси такого способу — необхідність наявності тієї самої нерухомості або можливість придбати її спеціально для цього завдання. Також ви повинні розуміти, що інвестиції в нерухомість відносяться до консервативних інвестицій, які приносять зовсім невеликий дохід, але в той же час вони більш надійні.

Ще більш простий варіант — це депозит у банку. Він вимагає мінімум активності. Достатньо лише підібрати надійний банк і перерахувати туди обрану суму грошей. Депозитний вклад відноситься також до консервативних інвестицій та в надійних банках процентні ставки низькі або середні, тому для забезпечення стабільного доходу необхідно спочатку покласти на депозит чималу суму.

Способи отримання пасивного доходу

Є шанс заробити відсоток від продажу або розповсюдження товару або публікації, якщо ви є щасливим володарем авторських прав. Але ж для початку потрібно створити щось, що буде користуватися попитом і приносити відсоток від прибутку, а це вдається далеко не кожному.

Якщо ідея про формування власного пасивного заробітку вам цікава, і ви дійсно хочете отримати фінансову незалежність, то реалізацію даної задумки не варто відкладати надовго. Чим раніше ви пустите свої гроші в оборот в якості інвестиційних коштів або вкладете їх у створення сайту, тим швидше вони будуть приносити прибуток. Звичайно ж, пройде якийсь час, але у випадку добре продуманої фінансової стратегії результат не змусить себе занадто довго чекати. Важливо перейти до психології інвестора і вибрати правильний шлях руху грошових коштів, як фінансова незалежність буде досягнута, а прибуток буде збільшуватися без вашої участі.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of